PARTNER PORTALU

Ponad 260 mieszkań w nowej inwestycji Victoria Dom

Victoria Dom realizuje dwa etapy Osiedla Classic w Warszawie. Cała inwestycja objęta jest programem Mieszkanie dla młodych.

Autor: Housemarket.pl 14 kwietnia 2015 09:01

Osiedle Classic to najnowsza inwestycja realizowana przez Victoria Dom w pobliżu ul. Modlińskiej i Mostu Północnego. Osiedle tworzą dwa nowoczesne czteropiętrowe budynki wielorodzinne, ogrodzone, z zielonym patio. Projekt inwestycji zakłada optymalne wykorzystanie przestrzeni, zapewniając mieszkańcom wygodną przestrzeń wspólną, teren rekreacyjny oraz kameralne, przydomowe ogródki. Pod budynkami zaprojektowano garaż podziemny.

Projekt realizowany będzie w dwóch etapach: w pierwszym powstanie budynek zachodni, w którym znajdą się 142 mieszkania w metrażach 25-70 mkw., w drugim - budynek wschodni na 125 mieszkań o metrażach 23-70 mkw. Ceny mieszkań zaczynają się od 5 590 zł/mkw.

Mieszkania w inwestycji Osiedle Classic są dedykowane głównie osobom rozpoczynającym samodzielne życie oraz rodzinom z dziećmi. Wszystkie mieszkania są dostępne w programie MdM. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Kalter. Termin zakończenia budowy: 31 lipca 2016r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych