PARTNER PORTALU

Ponad 70 apartamentów w drugim etapie Portu Praskiego

Jesienią br. zakończy się budowa apartamentowca u zbiegu ul. Sierakowskiego i Okrzei 14. To jedna z inwestycji realizowanych w ramach projektu Park Praski.

Autor: housemarket.pl 01 kwietnia 2015 12:52

Kompleks mieszkaniowy będzie częścią nowej dzielnicy biurowo-mieszkaniowej, która powstaje na 38 ha wokół Portu Praskiego w Warszawie.

Elewacje kamienic mają nawiązywać do stylu przedwojennej warszawskiej Pragi. W budynku przy ul. Sierakowskiego inwestor zaplanował 69 mieszkań o powierzchni od 30,1 do 111,6 mkw., w cenie od 9,7 tys. zł za mkw. i 12 lokali usługowych. Kolejne kamienice, których budowa ruszyła w październiku 2014 r. - Port i Latarnia - zlokalizowane będą przy skrzyżowaniu ul. Wybrzeże Szczecińskie i Okrzei. Budynek mieszkalny będzie posiadać od 4 do 7 kondygnacji naziemnych oraz dwupoziomowy garaż podziemny. Całość dzielić się będzie w sposób modułowy.

W ofercie znajdziemy apartamenty jednopoziomowe o powierzchniach od 30 do 112 mkw. oraz dwupoziomowe liczące od 52 do 94mkw. Wysokość lokali to przedział 2,85 - 3,11m. Lokale oferowane są w cenach od 10,8 tys. zł/mkw. 

W garażu podziemnym, oprócz miejsc postojowych, znajdziemy komórki lokatorskie oraz boksy rowerowe. W projekcie przewidziano również wewnętrzne, zielone patio dla mieszkańców. Planowane zakończenie budowy wyznaczono na 30 listopada 2015.

Na terenie Portu powstaną również restauracje, biura, sklepy, hotel, szpital i atrakcyjna przestrzeń publiczna.

 

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych