PARTNER PORTALU

Porta Mare. Luksusowe apartamenty przy samej plaży

Budnex wprowadził do oferty swoją najbardziej prestiżową nadmorską inwestycję. Porta Mare Wellness & SPA to kompleks 380 apartamentów położonych przy samej plaży w Dziwnówku.

Autor: HouseMarket.pl 13 czerwca 2017 11:18

Inwestycja jest już w trakcie realizacji. Pierwsze apartamenty trafią do nowych właścicieli pod koniec 2018 roku.

Porta Mare Wellness & SPA składa się z dwóch dwunastopiętrowych budynków o wspólnej podstawie, z których od północy rozciąga się widok na Bałtyk i plażę w Dziwnówku, a od południa na Zalew Wrzosowski. Kompleks przylega bezpośrednio do nadmorskich wydm i posiada indywidualne zejście na piaszczystą plażę - Porta Mare Wellness & SPA to inwestycja, którą śmiało możemy określić klejnotem w koronie naszego portfela nieruchomości. Realizowany kompleks stanowi kwintesencję doskonałej lokalizacji, prawdziwego morskiego klimatu i zaplecza usługowego, którego czasem próżno szukać w polskich kurortach - mówi Krzysztof Nuckowski, prezes Budnex – Mieszkańcy kompleksu będą mieli dostęp do krytego basenu, centrum spa i rehabilitacji oraz całego szeregu usług, dzięki, którym obiekt będzie atrakcyjny przez cały rok – dodaje. Za projekt kompleksu odpowiada pracownia Pro Studio z Poznania, a generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Budnex.

W ofercie dewelopera są lokale we wschodnim skrzydle - wieża B i C, o powierzchni od 22 do 52 mkw. Poszukujący większej przestrzeni mogą zakupić lokale na ostatniej kondygnacji wieży C, gdzie firma ofertuje dwupoziomowe apartamenty o powierzchni do 78 mkw. Każdy apartament ma co najmniej jeden balkon. Cena metra kwadratowego nadmorskiego lokum zaczyna się od 9,5 tys. zł. brutto. Jak podkreśla deweloper zainteresowanie klientów apartamentami od strony północnej, czyli z widokiem na morze, jest tak duże, że prawie wszystkie z wieży B posiadające morską panoramę, są wstępnie zarezerwowane. Kluczową zaletą nowej inwestycji jest zaplecze usługowe na pierwszych dwóch kondygnacjach obiektu, które będzie wspólne dla obu budynków. Prócz centrum spa, klubu fitness, gabinetów rehabilitacji i krytych basenów, inwestor przewidział tu również miejsce na restaurację, bar, dyskotekę, a nawet salę konferencyjno-bankietową. Wszystko to sprawia, że Porta Mare Wellness & SPA stanie się doskonałym miejscem wypoczynku nad Bałtykiem, bez względu na aurę, która panuje za oknem.

Powierzchnia całego kompleksu Porta Mare Wellness & SPA to blisko 40 tys. mkw., z czego same apartamenty zajmują ok. 15 tys. mkw. Dodatkowo w podziemnej części obiektu znajdzie się hala garażowa, w której prócz miejsc postojowych będą komórki lokatorskie i rowerownia.

Tak jak w poprzednich nadmorskich inwestycjach firmy Budnex klienci, którzy zdecydują się na zakup apartamentu w celach inwestycyjnych, mogą zakupione nieruchomości powierzyć spółce Porta Mare w zarządzanie. Bardzo łatwo sprawdzić jest rentowność takiego przedsięwzięcia, albowiem po sąsiedzku w 2013 roku deweloper zrealizował podobną inwestycję, w której część prywatnych apartamentów również przeznaczona jest pod wynajem.

Bez wątpienia kluczem do sukcesu tej inwestycji jest jej lokalizacja. Malowniczy i urokliwy Dziwnówek, prócz piaszczystej plaży zapewnia widoki zarówno na morze jak i na Zalew Wrzosowski. Pełno jest tu pieszych i rowerowych szlaków turystycznych. Miłośnicy konnej jazdy mogą oddać się swojej pasji w pobliskim Wrzosowie, gdzie znajduje się ośrodek jeździecki, a fani gry w golfa mają do dyspozycji pola w Łukęcinie i Kołczewie. Dodatkowym atutem Dziwnówka jest doskonała komunikacja. Kilkanaście kilometrów od miejscowości przebiega droga ekspresowa S3, która jest połączona z siecią autostrad.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych