PARTNER PORTALU

Porto Bianco mieszkaniową przystanią nad morzem

Porto Bianco powstaje przy ul. Jeziornej w Rumi. Deweloper – Semeko wprowadził do sprzedaży mieszkania w ostatnim, ósmym budynku osiedla.

Autor: HouseMarket.pl 13 lipca 2016 10:40

Inwestycję tworzy osiem pięciopiętrowych niepodpiwniczonych budynków. W jednym z nich zaplanowano dodatkowo lokale usługowe. Dla wygody zmotoryzowanych mieszkańców w części parterowej znajdować się będą garaże indywidualne. Dla chętnych również komórki lokatorskie.

Każdy z budynków będzie posiadał jedną klatkę schodową oraz cichobieżną windę łączącą poszczególne kondygnacje. W budynkach znajdą się mieszkania od jednopokojowych do czteropokojowych o powierzchniach od 31 do 65,5 mkw. Łącznie do zamieszkania w całej inwestycji dostępnych będzie 208 lokali.

Mieszkania posiadać będą słoneczne balkony. Na kondygnacji parterowej od strony południowej i zachodniej architekci zaprojektowali ogródki. Nowoczesnej, a zarazem prostej w formie architekturze lekkości dodadzą liczne przeszklenia oraz zastosowane szklane balustrady.

Osiedle będzie dostosowane do poruszania się przez osoby niepełnosprawne. W trosce o najmłodszych zaplanowano plac zabaw z dala od ciągu samochodowego. Kolejną atrakcją jest wybudowany w pobliżu Aquapark Reda.

Na etapie budowy możliwa jest indywidualna, dostosowana do własnych potrzeb aranżacja wnętrz. Zmiany zweryfikują i pomogą wprowadzić w życie doświadczeni projektanci wnętrz z pracowni Semeko.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych