PARTNER PORTALU

Powstają kolejne domy w podpoznańskich Rabowicach

W miejscowości Rabowice, położonej w gminie Swarzędz, w powiecie poznańskim trwa budowa kolejnych domów w zabudowie bliźniaczej. Przy ulicy Bliskiej powstaje osiedle Zielone Rabowice II, którego inwestorem jest Greenbud Development.

Autor: housemarket.pl 22 grudnia 2017 13:58

Prowadzona inwestycja Zielone Rabowice II to kontynuacja udanego projektu Zielone Rabowice. Właśnie ze względu na duże zainteresowanie domami w gminie Swarzędz, zarząd Greenbud Development zdecydował, że rozpocznie inwestycję Zielone Rabowice II. W I etapie, który według planów ma zostać ukończony do grudnia przyszłego roku, powstanie 36 domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 75 i 90 mkw. W ostatnich tygodniach zakończono prace fundamentowe, a aktualnie budowlańcy stawiają ściany parteru w pierwszych domach. Wyznaczono także harmonogram prac nad II etapem osiedla, które wystartują w nowym roku. Ta część inwestycji obejmuje budowę 20 domów o metrażu 75 mkw., a przekazanie kluczy zaplanowano na połowę 2019.

Warto nadmienić, że każdy z domów w Zielonych Rabowicach II został tak zaprojektowany, aby na piętrze była przestrzeń na 3 pokoje oraz łazienkę. Natomiast na parterze będzie salon z kuchnią oraz toaleta. Ta propozycja spotkała się pozytywnym odbiorem klientów.

- Osiedle cieszy się sporym zainteresowaniem. Przykładowo w I etapie pozostały pojedyncze domy o powierzchni 90 mkw - mówi Magdalena Błaszkowiak-Pepel, specjalista ds. sprzedaży Greenbud Development.

Obok komfortowego układu pomieszczeń w domu, klienci dewelopera zwracają uwagę także na dużą działkę o powierzchni 400 mkw., co pozwala zaaranżować zielony ogród. Przyszli mieszkańcy doceniają lokalizację. Miasto Swarzędz, gdzie można załatwić wszystkie sprawy, jest oddalone od Rabowic o 2 km. W zasięgu znajduje się także Poznań. Co ważne, w przypadku całej poznańskiej aglomeracji najbardziej widać trend suburbanizacji. Klienci na rynku nieruchomości często wybierają mieszkania i domy poza administracyjnymi granicami Poznania, ale w miejscowościach z dogodnym dojazdem. Gmina Swarzędz, gdzie znajdują się Rabowice, ale też gminy: Rokietnica, Komorniki i Dopiewo to najpopularniejsze lokalizacje.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych