PARTNER PORTALU

Poznaj bliżej osiedle Malinowe Zacisze

Grupa Geo zaprasza 8 października 2016 r. na dzień otwarty w Malinowym Zaciszu przy ulicy Rakowieckiej we Wrocławiu.

Autor: HouseMarket.pl 29 września 2016 11:00

Malinowe Zacisze to kompleks mieszkaniowy położony niedaleko centrum Wrocławia, a jednocześnie w sąsiedztwie parku. Dodatkowym atutem tego osiedla o niskiej zabudowie jest dostępność infrastruktury: szkół, placówek handlowych oraz terenów rekreacyjnych.

– Dni Otwarte zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem wśród potencjalnych mieszkańców – mówi Piotr Kijanka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Grupie Geo. – To doskonała okazja, aby obejrzeć lokale, zadać pytania przedstawicielom naszej firmy. Z myślą o odwiedzających przygotowaliśmy również specjalną promocję.

Inwestycja na Rakowieckiej była realizowana dwuetapowo. Na początku powstało 61 mieszkań od dwupokojowych do pięciopokojowych. Drugi etap to 24 lokale od trzypokojowych do pięciopokojowych o powierzchni od 65 mkw. do 95 mkw. Te na parterze posiadają własne ogródki. Planowany termin ukończenia inwestycji - ostatni kwartał 2017 roku.

Niedawno rozpoczęto sprzedaż mieszkań z drugiego etapu, których ceny wahają się między 5,8 tys. zł/mkw. a 7,4 tys. zł/mkw. Z kolei w budynkach z pierwszego etapu pozostały jeszcze 22 wolne lokale.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych