PARTNER PORTALU

Poznań: Osiedle Wilczak 20 w rozbudowie

Trwa budowa trzeciego etapu inwestycji firmy Agrobex u zbiegu ulic Wilczak i Serbskiej. W jego ramach powstaje 78 mieszkań o zróżnicowanym metrażu. Docelowo na osiedlu Wilczak 20 stanie sześć budynków, a w nich 550 lokali.

Autor: HouseMarket.pl 26 stycznia 2016 10:12

W maju 2015 r. Agrobex ukończył budowę drugiego etapu inwestycji. W sumie powstały już trzy budynki z 209 mieszkaniami. Obecnie trwa budowa trzeciego etapu, czyli budynku C z 78 mieszkaniami. Zgodnie z założonym harmonogramem realizowane osiedle uzupełnią jeszcze dwa kolejne budynki.

Wilczak 20 to aktualnie jeden z naszych największych projektów. Zakłada on budowę na poznańskich Winogradach nowoczesnego osiedla w zabudowie wielorodzinnej. Pragniemy, aby inwestycja wpisała się w krajobraz okolicy, dlatego postawiliśmy na niskie, sześciokondygnacyjne budynki – mówi Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w firmie Agrobex.

W budynku C, który ma zostać oddany wraz z końcem bieżącego roku, powstają mieszkania o powierzchni od 34,57 do 54,26 mkw. W sprzedaży dostępne są zarówno kawalerki, jak i lokale dwupokojowe. Wszystkie mieszkania mają balkony, natomiast lokale parterowe - ogródki. Ceny rozpoczynają się od 6,5 tys. zł brutto za mkw.

Dodatkowo deweloper umożliwia zakup komórki lokatorskiej oraz miejsca postojowego w podziemnej hali garażowej. Na osiedlu powstanie sporo elementów małej architektury, m.in. oświetlenie, ławki, stojaki na rowery czy plac zabaw. Poza częścią mieszkaniową, będzie także miejsce na handel i usługi. Docelowo cała inwestycja zostanie ogrodzona i wyposażona w system monitoringu i kontroli dostępu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych