PARTNER PORTALU

Poznańska inwestycja RGR Developer na finiszu

Pod koniec czerwca zakończy się budowa drugiego etapu inwestycji w Dachowej. Do użytku oddane będą trzy budynki i dziesięć lokali w zabudowie szeregowej – łącznie 22 mieszkania.

Autor: HouseMarket.pl 22 czerwca 2015 13:42

W miejscowości Dachowa pod Poznaniem dobiega końca drugi etap budowy Osiedla Tęczowego. – Zainteresowanie mieszkaniami przyczyniło się do przyśpieszenia prac. Chcemy, żeby klienci szybko mogli przenieść się na swoje. Zostało tylko trzy lokale do sprzedaży, pozostałe przekazaliśmy już na własność nabywcom – mówi Renata Glista, właściciel RGR Developer. Do tej pory inwestor przekazał dwanaście kluczy do nowo wybudowanych mieszkań, a następne inwestycje są już w trakcie realizacji. Aktualnie trwają przygotowania do rozpoczęcia prac nad kolejnym etapem, w ramach którego powstanie 48 mieszkań o zróżnicowanym metrażu i układzie pomieszczeń. 

Osiedle Tęczowe powstaje na obszarze 15 hektarów. Inwestor RGR Developer oferuje domy i mieszkania w zabudowie szeregowej oraz lokale w zabudowie bliźniaczej. Znajdują się one na działkach o powierzchni od 130 do 325 mkw. Deweloper prowadzi obecnie sprzedaż mieszkań z drugiego etapu. Koszt zakupu lokalu dwupokojowego wynosi 171 tys. zł, a czteropokojowego 249 tys. zł – Większość mieszkań wyposażona jest w dodatkową powierzchnię na poddaszu. Klienci mogą zaaranżować tam pokój zabaw, dodatkową sypialnię czy gabinet do pracy – dodaje Renata Glista. 

Dachowa w podpoznańskiej gminie Kórnik w ciągu kliku ostatnich lat stała się interesującym miejscem do kupna swojego M. W okolicy znajdują się sklepy, centra handlowe, pojawiają się nowe osiedla, a dojazd do Poznania trasą  S11 zajmuje zaledwie 10 minut. RGR Developer realizując inwestycję Osiedle Tęczowe zapewnia, że będzie ono w pełni zurbanizowane. W skład bogatej infrastruktury będą wchodziły plac zabaw dla dzieci, drogi wewnętrzne i dojazdowe do osiedla, oświetlenie osiedla. Deweloper przewidział również centrum handlowo-usługowe, którego budowa rozpocznie się już w 2016 roku.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych