PARTNER PORTALU

Poznańska inwestycja Ronsona już z wiechą

Konstrukcja budynków Kamienicy Jeżyce osiągnęła swój najwyższy punkt. Budowa dwóch etapów osiedla ma się zakończyć w IV kwartale 2016 r.

Autor: HouseMarket.pl 14 września 2015 10:31

Kamienica Jeżyce jest jednym z najlepiej sprzedających się projektów Ronsona.

- Do końca budowy całego osiedla pozostał jeszcze ponad rok, a sprzedaliśmy już ponad połowę mieszkań, które były w ofercie. Lokale usługowe również znalazły już swoich nabywców – mówi Justyna Hamrol-Wasielewska, regionalna dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development. – Do Kamienicy Jeżyce klientów przyciąga przede wszystkim doskonała lokalizacja w obrębie klimatycznej  i bardzo dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Jeżyce. Ponadto część lokali w inwestycji objęta jest programem Mieszkanie dla Młodych, co cenowo bardzo uatrakcyjnia ofertę – dodaje Justyna Hamrol-Wasielewska.

Kamienica Jeżyce położona jest przy ulicy Kościelnej. Docelowo będzie liczyć 290 mieszkań. Pierwszy etap, który ma zostać oddany do użytkowania na przełomie II i III kwartału 2016 r. liczy 139 mieszkań, z czego w sprzedaży pozostało 29. 

W skład drugiego etapu, który będzie oddany do użytkowania w IV kwartale 2016 r., wchodzi 151 mieszkań, z czego w ofercie jest jeszcze 115: od kawalerek po przestronne lokale 4-pokojowe na najwyższych piętrach. Ceny mieszkań w tym projekcie rozpoczynają się od 5850 zł za mkw.

Generalnym wykonawcą osiedla jest firma Mostostal Warszawa.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych