PARTNER PORTALU

Prace na elewacji Pełczyńskiego 17 A na ostatniej prostej

Inwestycja Pełczyńskiego 17 A warszawskiego dewelopera Tynkbud1 w październiku weszła w nowy etap budowy. Obecnie trwają prace wykończeniowe nad elewacją, a także prace wewnątrz wykończeniowe – na wszystkich kondygnacjach układane są gresy.

Autor: Housemarket.pl 21 października 2015 16:16

Wszystkie piętra budynku zostały już zbudowane, a cała inwestycja jest ocieplona. Zakończenie budowy i oddanie mieszkań do użytkowania przewidziane jest na drugi kwartał 2016 roku.

Budynek Pełczyńskiego 17 A znajduje się na warszawskim Bemowie. Jest to kameralna inwestycja, licząca 7 kondygnacji i 39 mieszkań. Obejmuje lokale o powierzchni od 23 do 61 mkw., 1-, 2- lub 3-pokojowe.

Na poziomie -1 ulokowane zostały garaże, z których każdy przypisany jest do mieszkania. W najbliższej okolicy znaleźć można kawiarnie, sklepy, restauracje, kluby fitness, szkoły czy centra handlowe. Dużą atrakcją jest też znajdująca się w pobliżu Aleja Sportów Miejskich – nowoczesna, wielofunkcyjna przestrzeń sportowo-rekreacyjna, która z założenia ma łączyć pokolenia. Coś dla siebie znajdą tutaj zarówno seniorzy, jak i rodziny z małymi dziećmi, czy osoby młode i aktywne.

Na chcących zamieszkać na Bemowie czeka jeszcze 17 lokali w inwestycji Pełczyńskiego 17 A. Część z nich objęta została promocją – ceny zaczynają się już od 6585 zł za mkw. Wolne mieszkania są bardzo zróżnicowane, znajdują się wśród nich zarówno 1-, 2- jak i 3-pokojowe. Ich usytuowanie zadowoli osoby, które chcą mieszkać mieć ładny widok z okna – wolne lokale znaleźć można na 3 piętrze i wyżej. Coś dla siebie znajdą tutaj też indywidualiści – kilka mieszkań ma niestandardowy układ.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych