PARTNER PORTALU

Prądnik Tarasy. Mieszkania przy potoku Sudół

Realizowane przez firmę Krakowiak Development Prądnik Tarasy to inwestycja położona przy ulicy Reduta, w zielonej i spokojnej dzielnicy Krakowa – Prądnik Czerwony. Kameralny budynek mieszkalny powstanie w malowniczym sąsiedztwie potoku Sudół i starych drzew.

Autor: HouseMarket.pl 27 grudnia 2016 10:21

W inwestycji Prądnik Tarasy znajdować się będą 32 mieszkania o powierzchni od 31,3 mkw. do 81,7 mkw. oraz dwa apartamenty: 142,53 mkw. i 193,6 mkw. Dla samochodów przeznaczono 18 miejsc parkingowych w garażu podziemnym. Na poziomie parkingu podziemnego znajdować się będą również komórki lokatorskie. Cechą charakterystyczną inwestycji Prądnik Tarasy będą duże, przestronne tarasy jak i unikatowa bryła budynku.

Do budowy wykorzystane zostaną nowoczesne i estetyczne materiały wysokiej jakości. Mieszkania zostały zaprojektowane tak, by w pełni wykorzystać przestrzeń.

Inwestycja powstanie w prężnie rozwijającej się dzielnicy - Prądnik Czerwony. Znajduje się ona niedaleko centrum miasta i jest z nim bardzo dobrze skomunikowana transportem publicznym jak i siecią ulic. Dużą zaletą lokalizacji jest świetnie rozbudowana baza handlowo-usługowa. W bliskiej odległości znajduję się Centrum Handlowe Krokus, kompleks sportowo-rekreacyjny Park Wodny, Multikino oraz w przyszłości Galeria Handlowa Serenada.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych