PARTNER PORTALU

Premiera drugiego etapu Apartamentów Villa Nobile

W nadchodzący weekend Robyg uruchamia sprzedaż 300 mieszkań w Wilanowie, w ramach drugiego etapu Apartamentów Villa Nobile. Mieszkania będą miały powierzchnię od 29 mkw. do 131 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 15 kwietnia 2016 11:30

Osiedle zlokalizowane przy ulicy Sarmackiej i al. Wilanowskiej docelowo składać się będzie z 650 lokali. Będzie wyposażone w system Smart House, bez dodatkowych opłat.

Rozpoczęcie budowy drugiego etapu osiedla przewidziano na trzeci kwartał 2016 r. Koniec prac planowany jest na czwarty kwartał 2017 r.

- Robyg był pierwszym deweloperem, który zapoczątkował historię Miasteczka Wilanów. Teraz uruchamia sprzedaż drugiego etapu kolejnego projektu mieszkaniowego w tej części Warszawy. O wysokim zainteresowaniu inwestycji wśród klientów decyduje przemyślany projekt, który zakłada również powstanie licznych lokali usługowych i stref wypoczynku i rekreacji. Od samego początku tworzymy nie tylko budynki, ale całe osiedla wyposażone w infrastrukturę społeczną. Villa Nobile również wpisuje się w ten trend. Wilanów to dynamiczna dzielnica, w której odbywa się wiele ciekawych wydarzeń kulturalnych. Stąd m.in. wynika jego niesłabnąca popularność wśród nabywców mieszkań” – mówi Oscar Kazanelson, przewodniczący rady nadzorczej grupy Robyg.

Apartamenty Villa Nobile łączą w sobie ciekawą formę architektoniczną osiedla, estetyczną zabudowę oraz atrakcyjnie zaaranżowane tereny zielone. W okolicy inwestycji znajduje się rozbudowana infrastruktura miejska z szeroką ofertą edukacyjną, usługową i rekreacyjną. W pobliżu zlokalizowane są również nowoczesne baseny, centra fitness czy boiska. Dzięki najwyższej jakości materiałom wykończeniowym, gustownym fasadom oraz funkcjonalnym wnętrzom, osiedle jest niezwykle stylowe i prestiżowe.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych