PARTNER PORTALU

Prima Reda - nowe osiedle od Semeko

Semeko rozpoczęło nową inwestycję na granicy Rumi z Redą. Prima Reda to osiedle o zróżnicowanej zabudowie, które będzie powstawało etapami.

Autor: HouseMarket.pl 12 lipca 2017 08:56

Prima Reda to nowoczesne osiedle położone przy ulicy Morskiej na granicy Redy i Rumi. Lokalizacja osiedla zapewnia bliskość sklepów, przedszkoli oraz popularnego Aquaparku Reda.

W pierwszym etapie powstaną trzy segmenty pięciopiętrowe, połączone halami garażowymi. Obiekt zaprojektowano na rzucie o kształcie zbliżonym do prostokąta, z miejscowo wysuniętymi detalami np. balkony, loggie, tarasy. Niewielkie zróżnicowanie płaszczyzn i kolorystyki elewacji spotęguje wrażenie lekkości bryły.

W pierwszym budynku łącznie dostępnych jest 88 mieszkań o różnych typach aranżacyjnych. W segmencie A powstanie 30 lokali mieszkalnych, natomiast W segmencie B i C po 29 lokali. Pośród nich są lokale 2-,3-,4- pokojowe. Powierzchnie mieszkań mieszczą się przedziale 28,37- 76,1 mkw. Lokale mieszkalne wyposażone zostało w balkon lub taras. W początkowym etapie budowy deweloper umożliwia połączenie mieszkań lub zmiany aranżacyjne w ramach wewnętrznych ścianek działowych. W zmianach takich doradzi architekt z działu aranżacyjnego. Wszystkie budynki są w pełni przystosowane dla osób niepełnosprawnych. 

Hale garażowe zaaranżowane zostaną na dwa sposoby: oprócz właściwego przeznaczenia to na ich dachach funkcjonować będzie zielony taras z placem zabaw dla najmłodszych. Zieleń to częsty kolor na osiedlu Prima Reda – płaskie dachy również mają kolor lasu, a wokół całej inwestycji zorganizowano liczne ścieżki pisze i rowerowe, plac zabawy oraz wygodne ławki, co pozwoli na aktywne spędzania czasu nieopodal własnego domu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych