PARTNER PORTALU

Primera - nowe mieszkania spod kreski Q2Studio

Już niebawem przy ulicy Gagarina 5 we Wrocławiu rozpocznie się budowa budynku wielorodzinnego - Primera.

Autor: HouseMarket.pl 11 lipca 2017 09:00

Nowa inwestycja firmy PCG powstanie w jednej z najbardziej rozwijających się dzielnic Wrocławia- Muchoborze Wielkim. Projekty, realizowane ostatnio w tej części miasta, dążą do uatrakcyjnienia oferty oraz zapewnienia wszelkich udogodnień aktualnym i przyszłym mieszkańcom. Primera również podąża za tym założeniem - to połączenie funkcjonalności z dbałością o komfort mieszkania z dala od zatłoczonego centrum miasta.

Budynek składa się z trzykondygnacyjnej części mieszkalnej, którą tworzy 50 lokali o zróżnicowanej powierzchni. Mieszkania na 2 piętrze posiadają dodatkowo antresole i tarasy zewnętrzne, natomiast do lokali na parterze przynależą duże ogródki i tarasy. Zaprojektowanie mieszkań od strony południowej oraz zastosowanie dużej ilości przeszkleń zapewnia maksymalne nasłonecznienie wnętrz budynku.

Na parterze, oprócz wspomnianych powyżej mieszkań, znajdą się także 4 lokale usługowo-handlowe. Budynek posiada również jednokondygnacyjny parking podziemny przeznaczony dla 81 samochodów osobowych, komórki lokatorskie oraz pomieszczenia do przechowywania rowerów i wózków.

Primera to dynamiczna architektura oraz zróżnicowana struktura zamknięta w elegancką, minimalistyczną elewację. Biały tynk idealnie współgra z wielkimi oknami i szklanymi balustradami, tworząc spójną całość oraz wyróżniając budynek na tle sąsiednich zabudowań.

Autorem projektu jest Q2Studio Marcin Kucharski.

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych