PARTNER PORTALU

Profbud promuje stołeczne projekty mieszkaniowe

Dobiega końca budowa dwóch warszawskich inwestycji firmy Profbud. Uczestnicy Dni Otwartych organizowanych przez dewelopera zapłacą do 30 tys. zł mniej za mieszkanie w projekcie Praha i Kwadra Księżycowa.

Autor: HouseMarket.pl 19 czerwca 2015 15:18

Oprócz obniżki ceny, na odwiedzających inwestycje dniach 20-21 czerwca czekają również komórki lokatorskie gratis, na miejscu konsultacje z doradcami kredytowymi oraz inżynierami.

- Naszym celem jest budowanie pozytywnych doświadczeń klientów w zakresie zakupu i użytkowania mieszkań w inwestycjach marki Profbud. Zapraszamy osoby poszukujące swojego wymarzonego domu do poznania  oferty Kwadry i Prahy już w ten weekend, w godzinach 11-18  – mówi Agnieszka Ziółkowska, dyrektor sprzedaży Profbudu.

Praga Południe jest obecnie jednym z najczęściej analizowanych rejonów na zakup mieszkania. Powstający tu projekt Praha oferuje 160 funkcjonalnych lokali o zróżnicowanej wielkości od 40 do około 90 mkw. Natomiast Bielany zapewniają liczne tereny zielone i rekreacyjne, szlaki rowerowe, ścieżki spacerowe, przy jednoczesnym dostępie do wszelkich udogodnień wielkiego miasta. Osiedle Kwadry Księżycowej oferuje 112 mieszkań i 5 lokali usługowych. Oba projekty osiągnęły już finalne kondygnacje.  

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych