PARTNER PORTALU

Profbud ruszył ze sprzedażą drugiego etapu Awangardy

Profbud oficjalnie rozpoczął sprzedaż mieszkań w drugim etapie osiedla Awangarda, które powstaje w okolicy malowniczego Fortu Bema. W pierwszym etapie 82 proc. lokali już zostało wykupionych. W drugim zaplanowano 67 mieszkań.

Autor: HouseMarket.pl 15 lutego 2017 09:11

Awangarda powstaje przy ul. Waldorffa 41, w bezpośrednim sąsiedztwie Fortu Bema na warszawskim Bemowie. Cechy charakterystyczne osiedla to wyjątkowa dbałość o szczegóły, projekt oparty o nowoczesne rozwiązania i trendy architektoniczne oraz najwyższej jakości materiały.

W pierwszym etapie inwestycji powstaną dwa budynki: trzypiętrowy i pięciopiętrowy. Znajdą się w nich 83 mieszkania, w tym: jedno pięciopokojowe, 24 czteropokojowe, 20 trzypokojowych i 38 mieszkań dwupokojowych. Ceny za metr kwadratowy zaczynają się od 9600 zł. Planowany termin realizacji inwestycji to czwarty kwartał 2017 roku.

Realizację pierwszego etapu osiedla Awangarda, którego generalnym wykonawcą jest firma Mal-Bud-1, rozpoczęto 18 kwietnia 2016 r., a 20 grudnia zakończono stan surowy otwarty. Za projekt odpowiedzialna jest pracownia OPA Architekci. Przewidywany termin zakończenia pierwszego etapu to sierpień 2017 roku.

W drugim etapie również powstaną dwa budynki: trzypiętrowy i pięciopiętrowy. Znajdzie się w nich 67 mieszkań, w tym: jedno sześciopokojowe, osiem pięciopokojowych, 13 czteropokojowych, 33 trzypokojowych i 12 układów dwupokojowych. Planowany termin realizacji to drugi kwartał 2018 r.

Atutem inwestycji jest jej lokalizacja. Doskonała komunikacja z innymi częściami Warszawy zapewnia wygodny dostęp do wszystkich atrakcji stolicy. Awangarda jest osiedlem dla ludzi aktywnych, którzy cenią wysoką jakość życia, połączoną z wygodnymi rozwiązaniami i nowatorskim podejściem. Bliskość infrastruktury sportowej oraz terenów zielonych pozwala znaleźć równowagę pomiędzy odczuwalnym tempem życia w stolicy a wewnętrzną harmonią.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych