PARTNER PORTALU

Profit Development finalizuje drugi etap łódzkiej inwestycji

Dobiega końca budowa drugiego etapu łódzkiej inwestycji Profit Development. Klucze do nowego budynku na osiedlu Nowe Złotno trafią do mieszkańców wcześniej niż zaplanowano.

Autor: HouseMarket.pl 29 czerwca 2015 10:09

Aktualnie trwają prace wykończeniowe wewnątrz budynku, wkrótce rozpoczną się prace elewacyjne. Zakończenie budowy drugiego etapu osiedla Nowe Złotno, które powstaje przy ul. Traktorowej, Rąbieńskiej i K. Cedry w Łodzi planowane jest na wrzesień 2015 r.

Koncepcja zabudowy osiedla realizowanego przez Profit Development obejmuje budynki wielorodzinne z garażami wielostanowiskowymi w podziemiu, zróżnicowane wysokościowo: od 4 do maksymalnie 8 kondygnacji. Każdy z etapów osiedla został zaprojektowany jako odrębna wspólnota mieszkaniowa, budynki będą ogrodzone, monitorowane i wyposażone w ochronę fizyczną, natomiast drogi, chodniki, skwery oraz centralny plac pozostaną przestrzenią ogólnodostępną.

W pierwszym etapie inwestycji powstał budynek wielorodzinny z pięcioma klatkami schodowymi, zróżnicowany architektonicznie i wysokościowo: od 4 do 6 kondygnacji. W budynku znajduje się 131 mieszkań dwu-, trzy- oraz czteropokojowych o metrażach od 40 do 82 mkw., każde wyposażone w balkon, taras lub loggię. W piwnicy budynku zlokalizowano miejsca parkingowe, ponadto na poszczególnych kondygnacjach znajdują się pomieszczenia z komórkami lokatorskimi.We wszystkich klatkach znajdują się cichobieżne windy łączące kondygnacje mieszkalne z poziomem garażu. W budynku przewidziana jest ochrona fizyczna oraz monitoring.

Drugi etap obejmuje 183 mieszkania w ośmiu klatkach schodowych. Każde mieszkanie zostanie wyposażone w drzwi wejściowe antywłamaniowe, okna PCV wraz z parapetami, instalacje: elektryczną, telekomunikacyjną, wodną oraz kanalizacyjną. Podobnie jak w przypadku pierwszego etapu Osiedla Nowe Złotno w każdej klatce znajdzie się cichobieżna winda łącząca garaż podziemny z kondygnacjami mieszkalnymi. Teren zostanie zagospodarowany oraz ogrodzony a budynek wyposażony w monitoring oraz ochronę fizyczną. Wewnętrzny dziedziniec zaprojektowano jako strefę wypoczynku dla mieszkańców i w związku z tym znajdą się na nim nasadzenia zieleni zorganizowanej, skwery, alejki spacerowe oraz plac zabaw dla dzieci.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych