PARTNER PORTALU

Projekt Domaniewskiej. Powstaje nowa inwestycja w Warszawie

Firma Okam nawiązała współpracę z PRC Architekci. Pracowania zaprojektuje najnowszy projekt firmy: budynek mieszkalny z lokalami usługowymi przy ulicy Domaniewskiej 49 na Mokotowie w Warszawie.

Autor: housemarket.pl 20 lutego 2018 11:16

- Wracamy do dobrej współpracy. Razem z pracownią PRC współpracowałem przy realizacji Arlet House na Woli. To ciekawy projekt: cieszy oko i jest funkcjonalny - mówi Arie Koren, CEO Okam. - W przypadku inwestycji przy ul. Domaniewskiej 49 jeszcze nie mamy gotowego projektu, a inwestycja już wzbudziła zainteresowanie klientów, którzy pytają, kiedy rozpoczniemy sprzedaż. To zasługa dobrej lokalizacji oraz pozytywnej oceny Okamu - dodaje Koren.

Na blisko 12 tys. metrów kwadratowych działki powstanie budynek mieszkalny. 

-Pomysł w głowach naszych architektów już się zrodził. Poznaliśmy możliwe warunki zabudowy i oczekiwania inwestora, teraz czas na kreację - mówi Andrzej Michalik, Partner PRC Architekci.

Pracownia istnieje od ponad 20 lat i zrealizowała szereg inwestycji na terenie całego kraju: od projektów budynków biurowych i hoteli, poprzez mieszkalne, do centrów handlowych i urbanistyki. W jej portfolio znajdują się m.in. Osiedle Maraton Gardens w Poznaniu, Miasteczko Orange w Warszawie czy prestiżowy projekt Mamaison Hotel Le Regina Warsaw.

Mieszkania, które powstaną na działce przy ul. Domaniewskiej 49 gwarantować będą mieszkańcom spokój w świetnej lokalizacji: w oddaleniu od głównej ulicy w sąsiedztwie mokotowskiego centrum biurowo-usługowego. Klienci będą mogli wybierać w metrażu od 26 do 112 mkw.

Projekt zostanie zaprezentowany w II kwartale 2018 roku. Inwestor planuje otwarcie sprzedaży na przełomie II i III kwartału 2018 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych