PARTNER PORTALU

Promenady Wrocławskie pełne biur

Promenady Business Park to zespół pięciu budynków o łącznej powierzchni najmu 90 tys. mkw., który powstaje w ramach strefy biurowej inwestycji Promenady Wrocławskie.

Autor: HouseMarket.pl 25 listopada 2015 12:59

Kompleks zlokalizowany jest między ul. Antoniego Słonimskiego, planowaną ul. Czesława Miłosza i ul. Trzebnicką we Wrocławiu. Wizjonerski projekt wychodzi naprzeciw oczekiwaniom firm wynajmujących tutaj biura, które mają wysokie wymagania dotyczące standardu, funkcjonalności i ekologiczności budynków.

 - Głównym klientem naszych biurowców są firmy z branży BPO, SSC. Dzisiaj często działy HR decydują o wynajmie dlatego tworzymy atrakcyjne warunki dla pracowników w postaci szerokiego wachlarza usług oraz ułatwień komunikacyjnych. W Promenady Biznes Park mamy kantyny, restauracje i lokale usługowe. Między budynkami powstają tereny zielone. Do dyspozycji cyklistów jest stacja roweru miejskiego a w garażu podziemnym miejsce do parkowania rowerów i pomieszczenie z prysznicami. Hole nowoczesnych biurowców to doskonałe miejsce do ekspozycji dzieł sztuki, dlatego w Promenady Business Park powstały mini galerie sztuki. Dzięki pracom znanych artystów wnętrza biurowców zyskały unikatowy charakter a ich pracownicy okazję do codziennego obcowania ze sztuką. Pracownicy kompleksu korzystają z bezpłatnego dostępu do Internetu - mówi Henryk Wojciechowski, dyrektor rozwoju i komercjalizacji Vantage Development.

Certyfikowane budynki mają opinie ekologicznych, zdrowych, przyjaznych i solidnych, czyli jawią się jako bezpieczne miejsce pracy. Biurowiec Promenady EPSILON posiada certyfikat BREEAM Good, biurowiec Promenady ZITA precertyfikat LEED na najwyższym możliwym poziomie Platinum. To oczywiście przekłada się na wysokość kosztów eksploatacyjnych. Koszt czynszu może być w biurowcach porównywalny natomiast koszty eksploatacyjne w budynkach posiadających certyfikat mogą być niższe nawet o 30 proc.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych