PARTNER PORTALU

Promocja małych mieszkań na osiedlu Nowa Strażacka

Perinvest powoli kończy budowę rzeszowskiego osiedla Nowa Strażacka. W kwietniu deweloper rozda klucze mieszkańcom. Tymczasem oferuje mieszkania o powierzchni 34,86 mkw. w promocyjnej cenie 4500 zł za metr kwadratowy.

Autor: HouseMarket.pl 29 lutego 2016 14:10

Deweloper oferuje 36 mieszkań w dwóch blokach na kameralnym osiedlu przy ul. Strażackiej w Rzeszowie. Zakończenie inwestycji zaplanowane zostało na kwiecień 2016 r.

Każdy z budynków mieści po 18 mieszkań. Najmniejsze są jednopokojowe kawalerki o powierzchni blisko 27 mkw. Mieszkania dwupokojowe są dostępne od 34 mkw. do nawet ponad 57 mkw. Te drugie znajdują się na poddaszach. Natomiast lokale trzypokojowe można kupić z metrażem od 53 mkw. do ponad 63 mkw.

Niemal wszystkie mieszkania są wyposażone w balkony. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Bimat Development.

– Zadbaliśmy o to, aby zostały wykorzystane materiały budowlane o wysokiej klasie energetycznej, energooszczędne źródła światła w częściach wspólnych oraz absolutne novum w Rzeszowie: okienna stolarka trzyszybowa. To wszystko złoży się na komfortową eksploatację, ale również na realne oszczędności przyszłych właścicieli mieszkań – mówi Bartłomiej Perdeusz, prezes Bimat Development.

Budynki mieszkalne znajdują się bezpośrednio przy ul. Strażackiej, która jest znakomicie połączona z resztą Rzeszowa. Z jednej strony jest bezpośredni wjazd w jedną z głównych arterii Rzeszowa: ciąg ulic Sikorskiego i Rejtana. Z drugiej strony można bardzo szybko dostać się do ul. Kwiatkowskiego, al. Powstańców Warszawy, ulic Podwisłocze i Hetmańskiej.

Mieszkańcy osiedla Nowa Strażacka będą mieli pod ręką niemal całą potrzebną do codziennego życia infrastrukturę. W zasięgu krótkiego spaceru znajdują się szkoła podstawowa oraz dwa przedszkola. Bardzo blisko jest do osiedlowego domu kultury oraz centrum handlowego.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych