PARTNER PORTALU

Promocja małych mieszkań na osiedlu Nowa Strażacka

Perinvest powoli kończy budowę rzeszowskiego osiedla Nowa Strażacka. W kwietniu deweloper rozda klucze mieszkańcom. Tymczasem oferuje mieszkania o powierzchni 34,86 mkw. w promocyjnej cenie 4500 zł za metr kwadratowy.

Autor: HouseMarket.pl 29 lutego 2016 14:10

Deweloper oferuje 36 mieszkań w dwóch blokach na kameralnym osiedlu przy ul. Strażackiej w Rzeszowie. Zakończenie inwestycji zaplanowane zostało na kwiecień 2016 r.

Każdy z budynków mieści po 18 mieszkań. Najmniejsze są jednopokojowe kawalerki o powierzchni blisko 27 mkw. Mieszkania dwupokojowe są dostępne od 34 mkw. do nawet ponad 57 mkw. Te drugie znajdują się na poddaszach. Natomiast lokale trzypokojowe można kupić z metrażem od 53 mkw. do ponad 63 mkw.

Niemal wszystkie mieszkania są wyposażone w balkony. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Bimat Development.

– Zadbaliśmy o to, aby zostały wykorzystane materiały budowlane o wysokiej klasie energetycznej, energooszczędne źródła światła w częściach wspólnych oraz absolutne novum w Rzeszowie: okienna stolarka trzyszybowa. To wszystko złoży się na komfortową eksploatację, ale również na realne oszczędności przyszłych właścicieli mieszkań – mówi Bartłomiej Perdeusz, prezes Bimat Development.

Budynki mieszkalne znajdują się bezpośrednio przy ul. Strażackiej, która jest znakomicie połączona z resztą Rzeszowa. Z jednej strony jest bezpośredni wjazd w jedną z głównych arterii Rzeszowa: ciąg ulic Sikorskiego i Rejtana. Z drugiej strony można bardzo szybko dostać się do ul. Kwiatkowskiego, al. Powstańców Warszawy, ulic Podwisłocze i Hetmańskiej.

Mieszkańcy osiedla Nowa Strażacka będą mieli pod ręką niemal całą potrzebną do codziennego życia infrastrukturę. W zasięgu krótkiego spaceru znajdują się szkoła podstawowa oraz dwa przedszkola. Bardzo blisko jest do osiedlowego domu kultury oraz centrum handlowego.

 

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych