PARTNER PORTALU

Promocja na osiedlu Centrum III w Łodzi

J.W. Construction z okazji zakończenia budowy osiedla Centrum III w Łodzi przygotował ofertę specjalną. Pierwszych 10 klientów, którzy zdecydują się na zakup mieszkania, gratis otrzymają roczny czynsz na wybrane mieszkanie.

Autor: HouseMarket.pl 16 lutego 2016 13:49

Z końcem stycznia 2016 roku deweloper zakończył trzecią część inwestycji realizowanej w Łodzi, której budowa rozpoczęła się w maju 2014 r. Osiedle zawiera 95 mieszkań w jednym, siedmiokondygnacyjnym oraz dwóch trzypiętrowych budynkach. W ofercie dostępnych jest już tylko 25 mieszkań. Są to popularne lokale kompaktowe oraz mieszkania trzypokojowe, których powierzchnie wahają się od 29 mkw. do 67 mkw.

- Inwestycja Centrum III to ostatnia część naszego flagowego projektu w Łodzi pod tą samą nazwą. Proponowane mieszkania, oprócz świetnej lokalizacji w renomowanej części miasta, mają także bardzo dobrą cenę. Zainteresowani zakupem nieruchomości mogą ją nabyć już od 4700 zł za mkw. – informuje Małgorzata Ostrowska, członek zarządu oraz dyrektor pionu marketingu i sprzedaży J.W. Construction Holding S.A.

Z okazji zakończenia budowy deweloper przygotował specjalną promocję – pierwszych 10 klientów, których zdecyduje się na zakup mieszkania w prezencie otrzyma rok bez czynszu. - Dzięki rozpoczętej właśnie promocji nasi klienci odczują jeszcze większą ulgę w domowym budżecie, a zyskane w ten sposób oszczędności będą mogli przeznaczyć np. na elementy wyposażenia własnego „m” - dodaje Małgorzata Ostrowska.

Osiedle Centrum III położone jest między ulicami Tymienieckiego a Tylną. Przyszli jego mieszkańcy będą mogli korzystać z otoczonej zielenią kameralnej zabudowy, dziedzińca z placami zabaw oraz parkingów naziemnych i garaży podziemnych. Atutem inwestycji są również rozciągające się wokół tereny parków im. Kilińskiego i Źródlisko wraz z Palmiarnią oraz wyjątkowymi w skali kraju okazami roślin.

Nowoczesne mieszkania w centrum zabytkowej Łodzi, w prestiżowym otoczeniu XIX-wiecznych fabryk Scheiblera, to idealna oferta dla koneserów architektury poprzemysłowej oraz życia w centrum wydarzeń. Lokalizacja osiedla Centrum III to gwarancja szybkiego dotarcia do sklepów, placówek edukacyjnych czy miejsca pracy. Tylko kilka minut dzieli inwestycję od słynnej ulicy Piotrkowskiej, deptaka pełnego stylowych pubów czy restauracji, jak również Galerii Łódzkiej oraz Centrum Handlowego Uniwersal.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych