PARTNER PORTALU

Promocja na Osiedlu Ostoja Warzymice

Osiedle położone jest we wsi Warzymice, przy granicy Szczecina. Trzeci i czwarty etap są w realizacji. Do końca listopada deweloper daje zniżkę - 100 zł na każdym metrze kwadratowym.

Autor: HouseMarket.pl 13 listopada 2015 14:59

Mak Dom realizuje na obszarze 4 ha zespół trzykondygnacyjnych budynków. W pierwszym etapie inwestycji było łącznie 51 mieszkań dwu-, trzy- i czteropokojowych o powierzchni użytkowej od 42 do 72 mkw.

Do mieszkań na parterze przypisane są przydomowe ogródki w metrażach od 20 do 107 mkw. Każde mieszkanie na piętrze ma balkon lub taras. Deweloper oferuje też stanowiska postojowe w garażu podziemnym oraz piwniczne pomieszczenia gospodarcze.

Elewacje budynków są z klinkieru i tynków cienkowarstwowych oraz uzupełnione deskowaniem i kolorową stolarką. Inwestycja realizowana będzie w pięciu etapach.Kolejne etapy będą realizowane z kilku miesięcznym przesunięciem czasowym w stosunku do siebie. Zakończenie całej inwestycji planowane jest na rok 2019. 

 Osiedle położone jest we wsi Warzymice, tuż przy granicy miasta Szczecin. Jest to obszar w całości przeznaczony pod niską zabudowę mieszkaniową. Wokół powstało kilka osiedli o podobnym charakterze.

W bezpośrednim sąsiedztwie działki zlokalizowany jest przystanek komunikacji miejskiej i przebiega ścieżka rowerowa do centrum miasta.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych