PARTNER PORTALU

Promocja na Osiedlu Żyzna w Płocku

W związku z zakończeniem budowy i oddaniem do użytkowania budynków numer 4 i numer 5 na Osiedlu Żyzna Invest Bud oferuje mieszkania w promocyjnej cenie - od 3750 zł za 1 mkw. Deweloper do każdego lokalu dodaje komórkę lokatorską gratis.

Autor: HouseMarket.pl 12 stycznia 2016 12:30

Inwestycja prowadzona jest w Płocku na terenie dzielnicy Podolszyce Północ, w pobliżu głównych ulic tej dzielnicy, tj. Alei Armii Krajowej i ulicy Żyznej. Obecnie do sprzedaży pozostały dwa mieszkania. Jedno - w budynku nr 4 o powierzchni 68,03 mkw. Mieści się na trzecim piętrze w drugiej klatce. Składa się z kuchni, salonu, dwóch sypialni, łazienki, WC oraz balkonu. Komórka lokatorska ma 6,4 mkw.

Drugie mieszkanie znajduje się w budynku nr 5 i ma 72,07 mkw. Jest na trzecim piętrze i składa się z salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki z WC oraz balkonu.

W trzypiętrowym bloku nr 5, w trzech klatkach znajduje się 40 lokali mieszkalnych, 16 garaży oraz 40 komórek lokatorskich usytuowanych w podziemnej kondygnacji. Mieszkania spełniają warunki programu MdM. Budynek nr 4 jest również trzypiętrowy, ale ma dwie klatki. Mieści 16 lokali mieszkalnych, 3 garaże oraz 19 komórek lokatorskich.

Według zamierzeń Osiedle Żyzna będzie się składać z czternastu budynków o wysokości do czterech kondygnacji. W blokach znajdzie się około 500 mieszkań, około 200 garaży w podziemnej kondygnacji, komórki lokatorskie, a przed budynkami - ogólnodostępne miejsca postojowe.

Osiedle charakteryzuje się przyjazną architekturą. Całość utrzymana jest w spokojnej tonacji, dominują delikatna szarość i biel. Uroku całości dodaje barwa intensywnej pomarańczy ozdabiająca klatki schodowe. Stolarka okienna od zewnątrz wykonana jest w kolorze złotego dębu.

Na terenie osiedla przewidziano przedszkole, żłobek oraz część handlowo-usługową. Dodatkowym atutem są atrakcyjne elementy małej architektury m.in. kolorowe place zabaw dla dzieci, liczne alejki spacerowe.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych