PARTNER PORTALU

Promocja w trzecim etapie Brzozowego Zacisza

Tylko do końca lutego DOM.developer oferuje dla pierwszych dwóch klientów mieszkania powyżej 65 mkw. w promocyjnej cenie 4800 zł za metr kwadratowy.

Autor: HouseMarket.pl 03 lutego 2016 09:49

Na trzeci etap Brzozowego Zacisza na wrocławskich Maślicach złoży się 113 mieszkań, od jednopokojowych do czteropokojowych. Większość lokali spełnia kryteria programu Mieszkanie dla Młodych.

 

 Osiedle tworzą jednopoziomowe i dwupoziomowe mieszkania w trzykondygnacyjnych budynkach. Do wyboru są lokale z tarasem, ogrodem lub balkonem.


W pierwszym etapie projektu deweloper zbudował 76 mieszkań, a w drugim – 47. W ofercie zostały dwa mieszkania o powierzchni 84 mkw. i 54 mkw.

Na osiedlu są nastrojowe alejki, wytyczone pośród smukłych brzózek. Bardzo blisko Brzozowego Zacisza, a jednocześnie na tyle daleko, by nie zakłócać spokoju mieszkańców, znajduje się Obwodnica Autostradowa Wrocławia, Stadion Miejski oraz WakePark. W pobliżu zlokalizowane są także sklepy spożywcze, apteka, salony urody, obiekty sportowe, fitness club oraz nowa szkoła i przedszkole.

Na terenie inwestycji znajduje plac zabaw. Osiedle jest monitorowane i solidnie ogrodzone. Zakończenie trzeciego etapu nastąpi 30 września 2017 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych