PARTNER PORTALU

Proxin Ogrody rozbuduje osiedle w Poznaniu

Proxin Ogrody przygotowuje rozbudowę osiedla Nowe Ogrody. Deweloper rozpoczął już sprzedaż mieszkań trzeciego etapu poznańskiej inwestycji.

Autor: HouseMarket.pl 24 września 2015 12:23

W ramach III etapu powstaną dwa budynki, w których łącznie znajdzie się 116 mieszkań oraz 7 lokali usługowo-handlowych. Projekt zostanie zakończony w 2017 roku.

W pierwszym i drugim etapie zaaranżowano 155 mieszkań oraz osiem lokali usługowo-handlowych. Trzeci etap zakłada wzniesienie dwóch budynków. W pierwszym z nich powstanie 30, natomiast w drugim 86 funkcjonalnych i przestronnych mieszkań. Budowa kolejnej, trzeciej fazy Nowych Ogrodów ruszy wiosną 2016 roku, a jej zakończenie planowane jest w 2017 roku. W ramach całej inwestycji przewidziano osiem etapów – osiem budynków mieszczących około 650 lokali.

W nowym etapie budowy Nowych Ogrodów dostępne są kawalerki, mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe o powierzchni od 27 do 75 mkw., niemniej istnieje możliwość aranżacji większych powierzchni. Ceny rozpoczynają się już od 5,5 tys. zł za mkw brutto. Siedem lokali usługowych znajdzie się na parterze budynku, a ich koszt to 7 tys. zł za mkw brutto. Mieszkania są dostępne w rządowym programie Mieszkanie dla Młodych. Marlena Zapalska, prezes spółki Proxin Ogrody przyznaje, że mieszkania z trzeciego etapu cieszą się dużym zainteresowaniem klientów.

W ofercie pierwszego etapu budowy osiedla zostały jeszcze w sprzedaży zaledwie trzy mieszkania. 90 proc. lokali z 73 mieszkań zostało już protokolarnie przekazanych nowym właścicielom. W drugim budynku, który zostanie ukończony w 2016 roku do nabycia są mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe o metrażach od 26 do 93 mkw.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych