PARTNER PORTALU

Proxin Ogrody wchodzi na plac budowy

Poznańskie Nowe Ogrody będą jeszcze większe. Proxin Ogrody ogłosił rozpoczęcie budowy trzeciego etapu inwestycji, w ramach którego powstaną dwa budynki.

Autor: HouseMarket.pl 17 maja 2016 11:55

Osiedle wzbogaci się o 116 mieszkań, 7 lokali usługowo-handlowych oraz podziemną halę garażową i komórki lokatorskie. Finalizacja projektu nastąpi w IV kwartale 2017 roku.

Wiosna to idealny moment na rozpoczęcie budowy, szczególnie dobry, gdy przez długi czas utrzymuje się słoneczna pogoda. To zdecydowanie sprzyja postępom na placach budów. Tak jest w przypadku osiedla Nowe Ogrody. Realizowany aktualnie II etap jest już na zaawansowanym poziomie. Generalny wykonawca wyprzedza nawet harmonogram, budynki gotowe są już w 70 proc. Deweloper przygotował mieszkania o powierzchni od 26 do 93 mkw. Dostępne są zarówno kawalerki, jak i dwu‑, trzy-, i czteropokojowe lokale. – Osoby zainteresowane kupnem mogą odwiedzić nas podczas najbliższych Drzwi Otwartych. Już 4 czerwca będzie można wejść na budowę i zobaczyć wnętrza mieszkań – podkreśla Marlena Zapalska, prezes spółki Proxin Ogrody.

Rozpoczęta w maju budowa III jest będzie realizowana przez firmę Alfa-Bet Sp. z o. o. sp. k, która z sukcesem realizuje projekty mieszkaniowe na terenie całego kraju. Nowy etap zakłada wybudowanie 116 mieszkań, z których każde będzie wyposażone w balkon, przestronny taras lub – te znajdujące się na parterze – w ogródki. Powierzchnia lokali waha się od 27 do 78 mkw, natomiast cena kształtuje się od 5,9 do 6,2 tys. zł brutto za metr kwadratowy. Ponadto każda klatka schodowa zostanie wyposażona w cichobieżną windę, dostępną już z poziomu – 1, powstanie hala garażowa z 150 miejscami postojowymi, komórki lokatorskie, a na parterze pojawi się siedem lokali usługowo-handlowych.

– Nowe, rozwijające się osiedla stanowią dobre miejsce na rozpoczęcie własnego biznesu. Nasze osiedle cieszy się dużym zainteresowaniem lokalami użytkowym, bowiem pojawiający się mieszkańcy stanowią dużą grupę potencjalnych klientów – zauważa Marlena Zapalska.

Osiedle Nowe Ogrody to kompleks mieszkaniowy, w ramach którego powstanie osiem etapów, łącznie do użytku zostanie oddanych około 650 lokali. Będą to pięciokondygnacyjne budynki wielorodzinne, z których każdy zostanie przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ponadto deweloper Proxin Ogrody zadbał również o małą architekturę. Powstaną ławki, chodniki, wewnętrzny dziedziniec i plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców osiedla.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych