PARTNER PORTALU

Przemysłowa 33: Przyjemność mieszkania w centrum

Ścisłe centrum, bogate zaplecze handlowe oraz doskonałe możliwości komunikacyjne – tak przedstawia się najnowsza inwestycja, powstająca na poznańskiej Wildzie.

Autor: HouseMarket.pl 08 kwietnia 2016 12:41

Bliskie sąsiedztwo terenów zielonych i obiektów rekreacyjnych pozwoli na połączenie komfortu miejskiego życia z urokami natury. To również kolejny krok w kierunku rewitalizacji dzielnicy, która staje się modnym miejscem dla młodych poznaniaków, ceniących wygodę, przestrzeń i funkcjonalność.

 W ramach inwestycji na ul. Przemysłowej 33 na poznańskiej Wildzie powstanie budynek podzielony na części A, B oraz C, w którym znajdzie się 114 mieszkań, dwa lokale usługowe oraz hala garażowa z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi. Punktem centralnym dzielnicy jest Rynek Wildecki, niedaleko znajdują się również Stary Browar oraz Poznań City Center. Studenci będą mogli cieszyć się bliskością Politechniki Poznańskiej, czy Uniwersytetu Ekonomicznego, zaś rodzice – bliskością placówek edukacyjnych – przedszkola, szkoły podstawowej i gimnazjum.

Lokalizacja budynku ułatwi mieszkańcom dogodne korzystanie ze wszystkich możliwości, które oferuje centrum miasta. Inwestycja mieści się w pobliżu Dworca Głównego PKP oraz dworca PKS. Doskonałe skomunikowanie z całym miastem zapewniają liczne linie tramwajowe i autobusowe. Wyjazdom poza miasto sprzyja z kolei dobry dojazd do autostrady A2.

Przyjemność mieszkania w centrum nie musi oznaczać hałasu i zatłoczenia. Osoby ceniące spędzanie czasu na łonie natury będą mogły odwiedzić Park im. Jana Pawła II. Nieco dalej znajdują się również Park Dębina oraz Park im. Dąbrowskiego. Miłośnicy sportu będą mogli skorzystać z oferty m.in. KS Warta, AWF-u czy POSiR-u.

Inwestycja poznańskiego dewelopera ma szansę stać się ikoną działalności młodych, dynamicznych poznaniaków. Sprzyja temu wyjątkowa atmosfera dzielnicy oraz bliskie położenie lokali usługowych. Wilda przechodzi obecnie pozytywną metamorfozę, stając się popularną dzielnicą pełną modnych sklepów, restauracji i miejsc spotkań.

– Przemysłowa 33 jest przykładem inwestycji, która wpłynie korzystnie na całą dzielnicę. Zależy nam na ożywieniu Wildy, również pod względem architektonicznym – mówi Agata Kaczmarek, przedstawicielka Virke Sp. z o.o., poznańskiego dewelopera. – Świetne warunki komunikacyjne to nie jedyna zaleta dzielnicy. Myślę, że ogromną rolę odgrywa również jej wyjątkowy klimat. Spacerując uliczkami Wildy można podziwiać odrestaurowane przedwojenne kamienice, które dziś są już uznawane za zabytki – dodaje.

 Nowoczesny charakter projektu wyraża się w przygotowaniu całej infrastruktury pod kątem szybkiego internetu, możliwości instalacji systemu monitoringu, a także w aspektach wizualnych – licznych przeszkleniach i wysokiej jakości wykonania budynku.

– Mieszkania na Przemysłowej 33 to okazja dla osób szukających dobrej formy lokaty kapitału, nie tylko ze względu na szerokie spektrum dostępnych powierzchni, od ponad 27 m kw. do ponad 108 m kw., ale także ze względu na rosnącą wartość nieruchomości – wyjaśnia Agata Kaczmarek. – Projekt powstaje obok gruntów, z którymi są związane plany inwestycyjne miasta i PKP. Osoby, które zdecydują się na zakup mieszkania będą mogły spodziewać się wzrostu jego wartości w przyszłości – podsumowuje przedstawicielka dewelopera.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych