PARTNER PORTALU

Przy Bocianiej Wieży. Apartamenty w stylu brodnickiej starówki

Już sama nazwa inwestycji, której oddanie Perfekt Dom zaplanował na koniec grudnia 2017 r. wskazuje na jej atrakcyjną lokalizację w ścisłym centrum Brodnicy. To nowoczesny apartamentowiec z częścią handlowo-usługową, wypełniający przestrzeń pomiędzy ulicą Mostową a Kościelną.

Autor: HouseMarket.pl 03 listopada 2016 09:26

Zabudowa wraz z otoczeniem łączy te dwa śródmiejskie trakty. Dzięki temu mieszkańcy mają bezpośredni dostęp zarówno do tętniącej życiem części miasta ze sklepami, punktami usługowymi i bankami od strony ulicy Mostowej, jak i do zacisznych zakątków w parku nad brzegami Drwęcy od strony ulicy Kościelnej.

Zabudowę przy Bocianiej Wieży cechuje nowoczesna architektura, ale znakomicie wpisująca się w zabytkowy charakter brodnickiej starówki. Do gotyckiego stylu otoczenia nawiązują elementy elewacji. Budynek, licząc podziemny garaż, ma sześć poziomów. Piętra od pierwszego do czwartego są kondygnacjami mieszkalnymi.

Znajduje się w nich 101 mieszkań o powierzchni od 30 mkw. do 94 mkw. Są wśród nich apartamenty dwupoziomowe, kawalerki, mieszkania z osobnymi kuchniami, salonami z aneksem, z przestronnymi tarasami. Lokale na pierwszym piętrze mają dodatkowy atut, którym jest dostęp do dwóch wewnętrznych dziedzińców przy budynku, tzw. patio. Z tych wspólnych przestrzeni wyposażonych w elementy małej i ogrodowej architektury mogą korzystać użytkownicy apartamentów na tym poziomie poza własnymi tarasami.

Parter zajmuje część handlowo-usługowa z 21 lokalami. Kondygnacja podziemna mieści wielostanowiskowy garaż na 94 samochody. Zabudowa podzielona jest na trzy klatki A, B i C. Wszystkie, począwszy od garażu po czwarte piętro, wyposażone są w windę obsługującą każdy poziom. Każde z mieszkań ma możliwość dostępu do bezpłatnego internetu światłowodowego przez sześć miesięcy. Budynek jest zamknięty i monitorowany.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych