PARTNER PORTALU

Przy Oczkach. Mieszkania w malowniczej części Gdańska

Gdańską inwestycję o podwyższonym standardzie - Przy Oczkach realizuje Spółdzielnia Mieszkaniowa Ujeścisko. W pięciokondygnacyjnym budynku z garażem podziemnym i windami znajdą się 103 mieszkania o powierzchni od 38 do 107 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 01 lutego 2017 15:37

Inwestycja powstaje przy ulicy Przemyskiej, niedaleko oczek wodnych, stąd jej nazwa. Oprócz katalogu wygodnych i wyjątkowych mieszkań w obiekcie znajdzie się m.in. sauna, siłownia, sala rekreacyjna z bilardem i sala fitness.

Każde mieszkanie zostało zaprojektowane tak, aby wydobyć jego optymalną funkcjonalność. Składają się na to ustawne pokoje i salony łączone z kuchniami, co daje nie tylko zwiększoną przestronność, ale i łatwość funkcjonowania również na małych powierzchniach. Lokale wyróżnią się dużymi przeszkleniami. Będą wyposażone w ogrzewanie podłogowe. Dodatkowym atutem niektórych są ogródki i ogromne tarasy widokowe. Szacowana cena za metr kwadratowy mieszkania to 3920 zł brutto.

Spółdzielnia chce zapewnić ogrzewanie całego obiektu własnym zespołem grzewczym opartym o system pomp cieplnych. To unikalne rozwiązanie pobiera ciepło z odwiertów wydrążanych na nawet ponad 100 m w głąb ziemi. Do każdego mieszkania zostało przewidziane miejsce postojowe w hali garażowej w cenie 22 tys. zł.

Planowany termin oddania budynku do użytkowania to czwarty kwartał 2017 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych