PARTNER PORTALU

Przystań Letnica. Modernistyczny projekt tuż nad morzem

Atal rozpoczął sprzedaż pierwszego etapu osiedla Przystań Letnica. Inwestycja powstaje w Gdańsku, przy ulicy Letnickiej, w bliskim sąsiedztwie Zatoki Gdańskiej.

Autor: housemarket.pl 16 stycznia 2018 15:34

W trzech budynkach zaprojektowano 141 mieszkań oraz 8 lokali usługowych. Osiedle docelowo składać się będzie z trzech spójnych architektonicznie etapów, które wprowadzą nową jakość do rozwijającej się dzielnicy. Cena za mkw. zaczyna się od 6 700 złotych brutto.

Inwestycja Przystań Letnica podzielona została na trzy etapy, w ramach których powstanie łącznie 16 budynków. Na pierwszy etap kompleksu składać się będą trzy sześciokondygnacyjne budynki, w których zaplanowano mieszkania o powierzchniach od 42,43 mkw. do 90,57 mkw. i rozkładach od 2 do 4 pokoi. Powierzchnia lokali oraz ich rozkład zostały tak zaprojektowane, aby ich właściciele mogli zaaranżować wnętrza zgodnie ze swoimi potrzebami. Powstanie również 149 miejsc postojowych w garażach podziemnych oraz 4 naziemne miejsca parkingowe. Dla wygody mieszkańców przewidziano też 51 komórek lokatorskich. Projekt zakłada także 8 lokali usługowych o powierzchni od 60,28 mkw. do 167,38 mkw.

Osiedle wyróżniać będzie modernistyczna architektura. Elewacja o harmonijnej kompozycji kolorystycznej zostanie wykończona mineralnym tynkiem, cementowymi gzymsami i drewnianymi elementami. Szklane balustrady balkonów na metalowej konstrukcji nadadzą budynkom nowoczesnego wyglądu. W kompleksie znajdą się również tereny zielone, z miejscami do rekreacji i odpoczynku oraz placem zabaw dla najmłodszych. Dużym atutem inwestycji są ogólnodostępne tarasy widokowe usytuowane na dachach. Budynki zostaną dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych - brak barier architektonicznych, niskie krawężniki oraz windy ułatwią poruszanie się w obrębie osiedla. 

Planowany termin oddania inwestycji do użytkowania to I kwartał 2020. Za projekt osiedla odpowiada ARCH-DECO. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych