PARTNER PORTALU

Pukasa 2: kameralne mini osiedle w Gliwicach

Zespół szeregowych domów Pukasa 2 ma szansę stać się kameralnym mini osiedlem, którego jednym z atutów jest atrakcyjna lokalizacja. Za nietypowy projekt odpowiadają Barbara Uherek-Bradecka oraz Tomasz Bradecki z pracowni Studio BB Architekci.

Autor: HouseMarket.pl 27 maja 2016 14:31

Zespół Pukasa 2 zlokalizowany będzie na obrzeżach Gliwic, przy bardzo dobrej komunikacji ulicy Tarnogórskiej z DTŚ oraz A4. W ramach przedsięwzięcia powstanie 6 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Bryła kompleksu będzie zwarta i pokryta płaskim dachem.

Powierzchnia segmentów różni się w zależności od ich usytuowania w zespole: wewnętrzne segmenty liczą 110 mkw., zewnętrzne - 130 i 140 mkw. Projekt zapewnia funkcjonalny układ pomieszczeń. Na parterze budynków mieścić się będzie wiatrołap, kuchnia, łazienka i pokój dzienny, na piętrze - trzy sypialnie i łazienka.

- To optymalne połączenie stosunkowo małej powierzchni użytkowej; łącznie około 110 mkw. przy optymalnym układzie funkcjonalnym dla rodziny w modelu 2+2: trzy sypialnie, z czego jedna większa z garderobą oraz open space łączący salon, kuchnię i jadalnię - mówią Barbara Uherek-Bradecka oraz Tomasz Bradecki z pracowni Studio BB Architekci, autorzy projektu. - Stosunkowo małe ogródki przydomowe to atut - dają poczucie bycia przy zieleni. Na elewacjach zaproponowane jasne kolory bieli i szarości oraz fragment z drewna dla podkreślenia strefy wejściowej do budynków. Zespół Pukasa 2 ma szansę stać się kameralnym mini osiedlem w idealnej lokalizacji.

Inwestycja jest realizowana przez prywatnego inwestora, a jej ukończenie zaplanowano na koniec 2016 roku.Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych