PARTNER PORTALU

Punkt Piękna. Z widokiem na południe

Punkt Piękna to duże, nowoczesne osiedle, które rośnie w południowej części Wrocławia. W ramach inwestycji powstają dwa budynki wielorodzinne.

Autor: housemarket.pl 09 sierpnia 2017 16:00

Punkt Piękna to duże, nowoczesne osiedle, które realizowane w kilku etapach, docelowo będzie liczyć ponad 600 mieszkań.

W pierwszym etapie powstanie 144 mieszkań, w drugim 119 mieszkań a trzecim 75 mieszkań. Etap 4 i 5 znajduje się w fazie prac projektowych. Na ofertę składają się mieszkania 1- 2- 3- i 4-pokojowe o powierzchni od 30,94 do 93,63 mkw. Wszystkie będą posiadały duże balkony o pow. do 44 mkw lub tarasy o pow. do 131 mkw. 

Budynki posiadają od 5 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Nowoczesna, atrakcyjna architektura oraz zaprojektowane przez architekta krajobrazu tereny zielone tworzą komfortową przestrzeń, która cieszy swoją funkcjonalnością i pięknem. Osiedle wyróżnia się starannie zaprojektowanymi mieszkaniami o korzystnych układach. Dzięki zastosowaniu dużych okien wszystkie pomieszczenia będą naturalnie jasne.

Na zabudowę całej dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski.

Realizatorem inwestycji jest Profit Development. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych