PARTNER PORTALU

Re-Bau wybuduje nowy etap Bażantowa

Firma realizuje na zlecenie Millenium Inwestycje Enklawę Kryształową, kolejny etap kompleksu Osiedle Bażantowo w Katowicach.

Autor: HouseMarket.pl 03 grudnia 2015 16:56

Przedsięwzięcie Enklawa Kryształowa obejmuje budowę przy ul. Zabłockiego dwóch obiektów z 54 mieszkaniami dla osób starszych.

Przypomnijmy, że w 2012 r. Re-Bau pozyskał wykonawstwo zespołu rehabilitacyjno-hotelowego „Senior Residence” w ramach kompleksu Bażantowo.

Osiedle Bażantowo zlokalizowane jest na granicy południowych dzielnic Katowic: Piotrowic i Kostuchny. Inwestycja rozciąga się na powierzchni blisko 20 ha, pomiędzy ulicami Bażantów, Hierowskiego, Zabłockiego i Szarych Szeregów. Millenium Inwestycje od 13 lat konsekwentnie realizuje projekt rozbudowy osiedla o charakterze „miasta w mieście”. Na terenie osiedla powstają budynki mieszkalne (domy, mieszkania i apartamenty), handlowo-usługowe, sportowe, edukacyjne i rekreacyjne. W obrębie osiedla znajdują się: centrum sportowe, centrum handlowe, przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum, a także senior residence.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych