PARTNER PORTALU

Real Invest przygotowuje nowe osiedle w Konstancinie-Jeziornie

Spółka Real Invest prowadzi przygotowania do budowy osiedla Valor Konstancin w Konstancinie-Jeziornie koło Warszawy.

Autor: HouseMarket.pl 24 lutego 2016 15:35

W ramach przedsięwzięcia powstanie kompleks oferujący 68 mieszkań. Inwestycja zostanie zlokalizowana w kwartale pomiędzy ulicami Królewską, Mirkowską, Brzozową i Placem Zgody.

Przy poprzednich przedsięwzięciach firma współpracowała z pracowniami MWA Architekci oraz JMW Architekci oraz firmami wykonawczymi Łucz-Bud, Timbud i Lugra.

Valor Konstancin zaprojektowano na planie litery C. Budynek składać się będzie z dwóch części: skrzydła zachodniego z wejściem od strony ulicy Królewskiej i Mirkowskiej oraz skrzydła wschodniego z wejściem od ulicy Mirkowskiej. Nad wejściami do budynku od strony ulicy Mirkowskiej znajdą się szklane dachy na konstrukcji ze stali nierdzewnej. Pomiędzy wschodnią i zachodnią częścią powstanie patio, dostępne wyłącznie do użytku właścicieli mieszkań.

Na trzech kondygnacjach budynku znajdzie się łącznie 68 mieszkań o metrażu od 35 do 155 mkw., których atutami będzie wysokość 2,95 metra oraz duże, trzyszybowe okna. Część z mieszkań dodatkowo zostanie wyposażona w kominki i ogrody zimowe, a mieszkania na parterze posiadać będą przestronne ogródki (największy o powierzchni 440 mkw.), natomiast na piętrach mieszkańcy cieszyć się będą pięknymi widokami terenów zielonych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych