PARTNER PORTALU

RealCo zakończyło sprzedaż mieszkań na Wilczej 22

W lipcu br. została zawarta ostatnia umowa sprzedaży w Kamienicy w Podwórzu, przy ul. Wilczej 22 w Warszawie, zrewitalizowanej przez firmę RealCo Property Investment and Development.

Autor: HouseMarket.pl 27 lipca 2016 10:13

Renowacja zabytkowych oficyn kamienicy z 1894 roku rozpoczęła się w czerwcu 2014 roku, a od lipca tego samego roku przyszli mieszkańcy mogli już kupić tam mieszkania. W lipcu br. zostało sprzedane ostatnie mieszkanie umieszczone na czwartym piętrze budynku, co zakończyło sprzedaż całej inwestycji.

Budynek frontowej kamienicy wraz z oficynami znajdujący się pod numerem 22 jest jednym z ocalałych przy ul. Wilczej w Warszawie podczas II Wojny Światowej. Po nabyciu oficyn przez RealCo w styczniu 2014 roku, w budynkach całkowicie odtworzona została elewacja, wymieniono drzwi i okna, stylizowane na historyczne, ze szprosami i skrzynkami w kształcie nawiązującym do oryginału.

Na klatkach schodowych umieszczono stylowe sztukaterie i oświetlenie, schody zostały całkowicie odrestaurowane, w pełni odtworzone zostały również balustrady, dzięki czemu ta wyjątkowa kamienica z 1894 roku zachowała swój przedwojenny urok.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych