PARTNER PORTALU

Reduta Nowe Podolany czeka na okna i elewację

Na budowie czwartego budynku Reduty Nowe Podolany aktualnie trwają prace wykończeniowe. Wprawiane są okna i toczą się prace przy elewacji.

Autor: HouseMarket.pl 29 kwietnia 2016 12:58

Do tej pory deweloper Ekonbud-Fadom zakończył budowę trzech etapów poznańskiego osiedla. Zaaranżowano w nich 194 mieszkania. Piąty etap, który ze względu na zagospodarowanie terenu i układ architektoniczny inwestycji został już wprowadzony do sprzedaży wzbogacił osiedle o 54 mieszkania. Cena, jaką będzie trzeba zapłacić za mkw. mieszkania w piątym etapie inwestycji Reduta Nowe Podolany, wynosi od 5450 do 5650 zł.

Budynek będzie posiadał również komórki lokatorskie, a przyszli mieszkańcy mogą liczyć na miejsce w hali garażowej. Na osiedlu została stworzona mała architektura, w tym drogi wewnętrzne, chodniki, plac zabaw i oświetlenie. Czwarty etap zakłada powstanie 68 mieszkań.

- Budowa czwartego budynku Reduty Nowe Podolany już trwa, a jej zakończenie planowane jest w listopadzie 2016 roku. Aktualnie odbywają się prace wykończeniowe, wprawiane są okna i trwają prace przy elewacji – wyjaśnia Agata Nowaczyk, specjalista z biura sprzedaży Ekonbud-Fadom.

Większość mieszkań dostępnych w Reducie Nowe Podolany można zakupić korzystając z programu Mieszkanie dla Młodych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych