PARTNER PORTALU

Reduta Nowe Podolany gotowa do zamieszkania

Kolejny etap poznańskiego osiedla Reduta Nowe Podolany przy ulicy Jasielskiej uzyskał prawomocne pozwolenie na użytkowanie. Klucze do mieszkań w budynku, który został zakończony na początku tego roku, będą przekazane jeszcze w tym tygodniu.

Autor: HouseMarket.pl 20 maja 2016 13:48

Łącznie osiedle wzbogaciło się o kolejnych 54 lokali i nowych lokatorów. Osiedle Reduta Nowe Podolany położone przy ulicy Jasielskiej uzyskało pozwolenie na użytkowanie kolejnego etapu w maju br. - W ramach piątego budynku dostępne są mieszkania od dwupokojowych do pięciopokojowych – mówi Agata Nowaczyk z poznańskiego biura sprzedaży Ekonbud-Fadom.

Dostępne metraże wahają się od 50 do 140 mkw. Ich cena rozpoczyna się już od 5 150 zł za mkw. W podjęciu decyzji może pomóc również fakt, że dzięki staraniom dewelopera Ekonbud-Fadom, który wybudował platformy przystankowe, osiedle zostało lepiej skomunikowane (na trasie linii autobusowej 83 pojawił się przystanek os. Reduta).

Położenie zapewnia sprawną komunikację z centrum Poznania oraz daje szereg możliwości korzystania z terenów rekreacyjnych i sportowych. Ponadto na inwestycji pojawił się drugi plac zabaw.

– Dokładamy wszelkich starań, by nasi mieszkańcy byli zadowoleni. Staramy się wzbogacać osiedle o dodatkowe elementy małej architektury, stąd też decyzja o kolejnym placu zabaw – zaznacza Agata Nowaczyk.

Do tej pory deweloper zakończył budowę trzech etapów. Zaaranżowano w nich 194 mieszkania. Teraz oddano kolejny budynek z 54 mieszkaniami. Zgodnie z planami powstaje jeszcze jeden etap, który powiększy osiedle o 68 lokale. Docelowo projekt zakłada powstanie 316 lokali.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych