PARTNER PORTALU

Reduta Nowe Podolany już w sprzedaży

Ekonbud-Fadom rozpoczął sprzedaż kolejnego etapu inwestycji Reduta Nowe Podolany zlokalizowanej przy ulicy Jasielskiej w Poznaniu.

Autor: HouseMarket.pl 08 grudnia 2015 13:32

W ramach czwartego etapu powstanie budynek, w którym łącznie znajduje się 68 mieszkań. Finalizację projektu przewidziano na koniec listopada 2016 r. Do tej pory deweloper zakończył budowę trzech etapów. Zaaranżowano w nich 194 mieszkań.

Piąty etap, który ze względu na zagospodarowanie terenu i układ architektoniczny inwestycji został już wprowadzony do sprzedaży wzbogacił osiedle o 54 mieszkania. Natomiast czwarty etap zakłada powstanie następnych 68 mieszkań.

Budowa czwartego budynku Reduty Nowe Podolany już trwa, a jej zakończenie planowane jest w listopadzie 2016 r. W ramach całej inwestycji przewidziano pięć etapów, mieszczących około 316 mieszkań.

W nowym etapie budowy Reduty Nowe Podolany dostępne są kawalerki, mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe o powierzchni od 34 do 72 mkw., co ważne istnieje możliwość aranżacji większych powierzchni. Ceny rozpoczynają się już od 5 450 zł za mkw. brutto. Mieszkania dostępne są w rządowym programie Mieszkanie dla Młodych.

- Mieszkania z poprzednich etapów dość szybko znalazły swoich nabywców. Pojawiają się już pytania o kolejne budynki, dlatego jeszcze przed świętami zdecydowaliśmy się wprowadzić do naszej oferty sprzedażowej IV etap – tłumaczy Agata Nowaczyk, specjalista z biura sprzedaży Ekonbud-Fadom  

Deweloper zadbał również o małą architekturę. – Docelowo na osiedlu znajdą się dwa place zabaw. Jeden jest już gotowy, drugi zostanie oddany mieszkańcom w przyszłym roku – podkreśla Agata Nowaczyk. Dodatkowo osiedle będzie wyposażone w oświetlenie, ławki, chodniki i wewnętrzny dziedziniec.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych