PARTNER PORTALU

Reduta Nowe Podolany nie zwalnia tempa

Osiedle Reduta Nowe Podolany to inwestycja realizowana na poznańskich Podolanach od 2012 r. Do tej pory powstały już cztery budynki, w których większość mieszkań znalazło już swoich nabywców. Obecnie powstaje kolejny etap.

Autor: HouseMarket.pl 14 lipca 2016 16:09

Prace nad kolejnym etapem przebiegają zgodnie z harmonogramem. Projekt zostanie zakończony jeszcze przed końcem tego roku. Słoneczna aura sprzyjała pracom na budowie osiedla Reduta Nowe Podolany. Generalny wykonawca nie zwolnił tempa, zmiany widoczne były z dnia na dzień w związku z czym już przed wakacjami zaczął przekazywać klucze nowym mieszkańcom.

Piąty etap to czterokondygnacyjny budynek, w którym zaaranżowano 68 mieszkań. Ponadto deweloper zadbał o cichobieżną windę, pomieszczenia gospodarcze, a także miejsca postojowe. W sprzedaży znajdują się lokale o metrażach od 35 do 75 mkw. Są to kawalerki oraz lokale od dwupokojowych do czteropokojowych.

Istnieje możliwość aranżowania większych powierzchni. Ich cena waha się między 5 450 a 5650 zł brutto za mkw. Obecnie trwają prace wykończeniowe na klatach schodowych, zamontowano drzwi do mieszkań, zaawansowany jest też postęp prac nad elewacją.

Do tej pory inwestor pomyślnie zakończył cztery etapy. Do użytku oddał ponad 240 mieszkań o zróżnicowanych metrażach. – Mieszkania z poprzednich etapów dość szybko znalazły swoich nabywców. Aktualnie w sprzedaży mamy ostatnie mieszkania z trzeciego budynku oraz lokale z czwartego i piątego etapu – mówi Agata Nowaczyk z poznańskiego biura sprzedaży Ekonbud-Fadom.

Deweloper zapewnia również elementy małej architektury i dba o lepszą komunikację z miastem. Na osiedlu pojawiły się już dwa place zabaw, powstał wewnętrzny dziedziniec. Ponadto położono chodniki, zamontowano oświetlenie oraz ławki. W planach inwestora jest także zagospodarowanie terenów wokół Fortu VI, które mają spełniać funkcję rekreacyjną.

Co więcej, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców osiedle zostało lepiej skomunikowane. Deweloper wybudował dwie platformy przystankowe, a na trasie linii autobusowej 83 pojawiły się zmiany - autobus kursuje teraz przez ulicę Jasielską.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych