PARTNER PORTALU

Reduta Nowe Podolany się rozrasta

Na poznańskich Podolanach rozpoczęła się budowa nowego projektu Ekonbud-Fadom. – Przygotowaliśmy już teren pod budowę pierwszego z realizowanych budynków, a wkrótce rozpoczynamy prace związane z wylewaniem fundamentów – zaznacza Agata Nowaczyk, specjalistka z poznańskiego biura sprzedaży Ekonbud-Fadom.

Autor: HouseMarket.pl 31 maja 2017 11:48

Kontynuacja Reduty Nowe Podolany zakłada realizację dwóch budynków, w których zaaranżowano 185 funkcjonalnie zaprojektowanych mieszkań. Znajdą się tam powierzchnie od 37 do 82 mkw. Docelowo inwestycja będzie oddana w dwóch etapach. Jeden budynek zostanie przekazany mieszkańcom w czerwcu 2018 roku, drugi zaś w grudniu 2018 roku.

Pierwszy z powstających budynków składa się z 85 mieszkań o powierzchni od 37 do 72 mkw. Natomiast drugi obejmuje realizację 100 mieszkań, których metraż waha się od 39 do 82 mkw. Są to kawalerki oraz mieszkania od dwupokojowych do pięciopokojowych z aneksem kuchennym. Ceny rozpoczynają się od 218 tys. zł brutto.

Prace na inwestycji już się rozpoczęły. Generalny wykonawca przygotowuje teren pod budowę i prowadzi pierwsze wykopy. Ekonbud-Fadom zadbał również o dodatkowe udogodnienia. Każda klatka schodowa zostanie wyposażona w cichobieżną windę, powstaną komórki lokatorskie, a także miejsca postojowe. Nie zabraknie również aranżacji części wspólnych. W ramach małej architektury powstanie droga wewnętrzna, chodniki oraz oświetlenie. Co istotne, osiedle posiada już w dwa świetnie wyposażone place zabaw.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych