PARTNER PORTALU

Reduta Nowe Podolany. Zima nie wstrzymała prac

Na osiedlu Reduta Nowe Podolany Ekonbud-Fadom realizuje obecnie dwa budynki – 4 i 5. W budynku 5 trwają właśnie prace wykończeniowe.

Autor: HouseMarket.pl 29 stycznia 2016 13:04

Osiedle Reduta Nowe Podolany mieści się przy ulicy Jasielskiej w Poznaniu. – Na osiedlu Reduta Nowe Podolany realizujemy obecnie dwa budynki – 4 i 5. W budynku 5 jesteśmy na etapie prac wykończeniowych – mówi Agata Nowaczyk z poznańskiego biura sprzedaży Ekonbud-Fadom.

Pierwsze dwa budynki o niskiej zabudowie zostały już ukończone i posiadają pozwolenie na użytkowanie. Są w nich windy i podziemna hala garażowa. Mieszkania o powierzchni od 34 do 87 mkw. kosztują od 5100 zł brutto za mkw. Dodatkowo istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego w cenie 18 tys. zł brutto.

Deweloper zakończył też trzeci budynek. Składa się on z 67 mieszkań o powierzchni od 34 do 89 mkw. Cena za metr kwadratowy - 5200 zł brutto/partery, 5650 zł brutto/ piętra. Budynek, podobnie jak dwa poprzednie, jest wyposażony w  windy, miejsca postojowe w hali garażowej. Większość mieszkań obejmuje program MdM.

W ramach V etapu inwestycja wzbogaci się o 54 mieszkania od 34 do 140 mkw. Budynek będzie wyposażony w windy, miejsca postojowe oraz pomieszczenia gospodarcze. Planowane zakończenie przewidziane jest na I kwartał 2016 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych