PARTNER PORTALU

Rezerwat przyciąga inwestorów mieszkaniowych z Poznania

Mieszkańcy Poznania szukają mieszkań z bliskim dostępem do miejsc rekreacji. Popyt na "własne M" w sąsiedztwie zieleni wykorzystują deweloperzy.

Autor: housemarket.pl 23 kwietnia 2015 10:56

W Poznaniu miejscem przyciągającym zarówno inwestorów, jak i kupujących nieruchomości jest rezerwat Żurawiniec. Na terenie tym powstał duży plac zabaw oraz zewnętrza siłownia, z której systematycznie korzysta wielu mieszkańców okolicy. Dużą popularnością cieszą się też wśród mieszkańców Piątkowa trasy  biegowe oraz ścieżki rowerowe urządzone na terenie rezerwatu.

- Nieprzypadkowo nasze inwestycje na Piątkowie i Naramowicach zlokalizowaliśmy w pobliżu rezerwatu Żurawiniec, miejsca dającego duże możliwości do odbywania spacerów, organizowania wycieczek rowerowych czy odpoczynku. Sąsiedztwo rezerwatu to niewątpliwy atut kompleksu Żurawiniec Park na ul. Błażeja oraz inwestycji zlokalizowanych na os. Stefana Batorego 41A –  mówi Bożena Taflińska-Tadeusz, wiceprezes Agencji Inwestycyjnej. - Znakomitą lokalizację ma też nasza inwestycja Casa Fonte przy ul. Źródlanej w pobliżu pięknego Parku Sołackiego oraz terenów rekreacyjnych nad Rusałką, z trasami rowerowymi i biegowymi oraz z kompleksem boisk i kortów tenisowych Olimpii. To idealne miejsce do życia dla ludzi aktywnych i czynnie wypoczywających na łonie przyrody, a dodatkowo z dobrym dojazdem do centrum miasta – dodaje wiceprezes Taflińska.

Coraz więcej osób decyduje się również na zakup mieszkania znajdującego się na przedmieściach. Dla takich klientów ofertę przygotowała firma Linea, która swoje dwie inwestycje „Osada Leśna” i „Leśna Polana” zlokalizowała w pobliżu lasu Zakrzewskiego. Dodatkowo deweloper we współpracy z gminą wykorzystując naturalne warunki przyrodnicze, zapewnia mieszkańcom Dąbrówki wiele atrakcji m.in. poprzez organizację biegów oraz zawodów sportowych.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych