PARTNER PORTALU

Rezydencja Eliza wciąż czeka na mieszkańców i najemców

Cztery wolne apartamenty i cztery lokale usługowe zostały do kupienia w Rezydencji Eliza. Zaprojektowana przez Fiszer Atelier 41 współczesna kamienica na warszawskiej Ochocie liczy 66 mieszkań i 10 lokali usługowych.

Autor: HouseMarket.pl 15 marca 2016 10:37

Zbudowana przez Laor Development Rezydencja Eliza to kameralna współczesna kamienica z portiernią, projektu pracowni Fiszer Atelier 41. W siedmiokondygnacyjnym budynku na warszawskiej Ochocie znajduje się 66 mieszkań z balkonami i tarasami oraz 10 lokali usługowych na parterze.

Od strony ulicy Elizy Orzeszkowej reprezentacyjne wejście z hallem głównym i portiernią, wyposażoną w system monitoringu i wewnętrznej komunikacji wideofonowej z mieszkańcami, prowadzi na zaciszne podwórze, gdzie znajdują się wejścia do klatek schodowych.

Budynek został wykonany w tradycyjnej technologii -konstrukcji żelbetowej ze ścianami z ceramiki typu Porotherm. Wykończenie wnętrz i elewacji wyróżnia charakterystyczne dla Fiszer Atelier 41, szlachetne połączenie kilku gatunków kamienia z naturalnym drewnem oraz metalowym autorskim detalem, nawiązującym m.in. do patronki ulicy, przy której powstała Rezydencja Eliza.

Budynek został oddany do użytku, posiada prawomocne pozwolenie na użytkowanie.

Inwestycja jest położona tuż przy Skwerze Dobrego Maharadży (dawniej Skwer Opaczewski), który jest naturalnym zielonym łącznikiem między ulicą Grójecką a Szczęśliwicką. To najładniejsza i chętnie uczęszczana trasa spacerów prowadząca bezpośrednio w stronę Parku Szczęśliwickiego.

Parter budynku podzielony jest na 10 wysokich lokali użytkowych w metrażach od 41 do 90 mkw., z możliwością łączenia w większe powierzchnie. Każdy lokal posiada duże witryny z wejściem od strony ulicy oraz okna wychodzące na podwórze. Każdy lokal posiada zarezerwowane do wykupu miejsce postojowe w garażu podziemnym.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych