PARTNER PORTALU

Rezydencja Mały Park. Prestiżowe apartamenty w Świdwinie

W Świdwinie przy ulicy Chrobrego PB INTECH Janusz Paprocki realizuje najbardziej prestiżową inwestycję regionu. W trzech luksusowych budynkach powstanie 60 mieszkań i apartamentów.

Autor: HouseMarket.pl 31 stycznia 2017 09:42

Budynki zaprojektowano jako trzykondygnacyjne z dachami stromymi krytymi dachówką. Rozwiązania techniczne zapewniają niskie koszty użytkowe i wysoki standard użytkowania.

Trzy luksusowe budynki mieszkalne wyposażono w hale parkingowe zapewniające miejsca postojowe dla wszystkich mieszkań. Nie opuszczając budynku, prawie z każdego mieszkania można zejść do swojego samochodu i wyjechać na zewnątrz. Zespół ma charakter osiedla zamkniętego, zapewniającego wysokie bezpieczeństwo i komfort użytkowy.

Łącznie w obiekcie powstanie prawie 60 mieszkań. Część z nich to duże, komfortowe apartamenty dla szczególnie wymagających klientów. Mieszkania mają zaprojektowane duże, atrakcyjne tarasy lub balkony. Większość lokali w przyziemiu ma bezpośrednie wyjście na własne, duże tarasy ziemne. Balkony i tarasy na wyższych kondygnacjach będą otoczone ciekawymi balustradami zapewniającymi z jednej strony niezakłócony widok na okolicę, a z drugiej pozwalają czuć bezpieczeństwo i intymność prywatnej przestrzeni.

Mieszkania z dużymi otworami okiennymi zapewniają wrażenie otwarcia na przestrzeń zewnętrzną oraz dużą ilość naturalnego światła we wnętrzu. W zespole nie zabrakło lokalu usługowego, który zaspokoi potrzeby mieszkańców w podstawowe artykuły spożywcze.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych