PARTNER PORTALU

Rezydencja Manru: Ekskluzywne apartamenty w podhalańskim stylu

Rezydencja Manru jest nowoczesnym obiektem z wyraźnymi akcentami architektury podhalańskiej. Mieści łącznie 17 apartamentów o powierzchni od 41 do 92 mkw. Nazwa nawiązuje do byłego przedwojennego pensjonatu.

Autor: HouseMarket.pl 17 czerwca 2016 14:02

Mak Dom wybudował ekskluzywne apartamenty w kameralnym budynku przy ul. Grunwaldzkiej 25 w Zakopanem. Rezydencja posiada cztery kondygnacje mieszkalne. Elewację zdobią drewniane detale i kute, żeliwne balustrady.

Z poziomu garaży zlokalizowanych w przyziemiu aż do najwyższej kondygnacji można dojechać windą. Budynek jest monitorowany i chroniony przez całą dobę. Teren wokół rezydencji został zagospodarowany zielenią przypominającą dziewicze szlaki tatrzańskie.

Z prawie każdego apartamentu rozpościera się przepiękny widok na panoramę południowych Tatr. Obiekt położony jest w doskonałym punkcie – z dala od ruchliwych ulic, a jednocześnie blisko głównych punktów Zakopanego. Tylko pięć minut spacerem do Krupówek i trzy minuty do wejścia do Doliny Białego.

Rezydencję Manru zaprojektował zakopiański architekt Stanisław Topór, autor wielu realizacji, które swoją niepowtarzalną formą odcisnęły wyraźne piętno na współczesnej architekturze Zakopanego i jego okolic. Komfortowe apartamenty o pow. od 41 do 92 mkw. stanowią świetną inwestycję – nieruchomości w tej lokalizacji są bardzo poszukiwane na wynajem i cieszą się zainteresowaniem turystów przez cały rok.

Oferowane apartamenty są zaprojektowane w wysokim standardzie, ale można też zlecić ich kompleksowe wykończenie według indywidualnych oczekiwań. Budowa rezydencji Manru została już zakończona. Apartamenty otrzymały pozwolenie na użytkowanie, ale wciąż są wolne lokale do kupienia.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych