PARTNER PORTALU

Rezydencja Rycerska: Melanż historii z nowoczesnością

Spółka Avanco zakończyła budowę Rezydencji Rycerskiej w Krakowie. Budynek ma sześć kondygnacji. Na ostatniej znajdują się otoczone tarasami penthouse’y.

Autor: HouseMarket.pl 17 czerwca 2016 11:57

W podziemiu Rezydencji Rycerskiej deweloper zlokalizował garaż z 28 stanowiskami parkingowymi. Parter zajmuje hall wejściowy z całodobowo obsługiwaną recepcją, portiernia oraz cztery lokale komercyjne.

Piętra od pierwszego do trzeciego są kondygnacjami o rzutach powtarzalnych, po dziewięć mieszkań na każdym poziomie. Ostatni poziom mieszkalny zajmują penthouse’y. Mieszczą się tam cztery apartamenty, otoczone tarasami.

W budynku znajdują się dwie windy: osobowa obsługuje poziomy od garażu podziemnego po penthouse’y, a samochodowa kursuje między parterem a garażem podziemnym. Mieszkania od frontu budynku wyposażone są w kompletną, indywidualną instalację klimatyzacji.

Lokale są oddawane w standardzie deweloperskim, do własnej aranżacji przez nabywców. Deweloper ma też w ofercie dwa wykończone mieszkania w cenie od 9 443 zł brutto za metr kwadratowy. Elewacja frontowa budynku została wykończona okładziną z kamienia naturalnego.

Rezydencja stoi na narożnej działce u zbiegu ulic: M. Konopnickiej i Sandomierskiej w Krakowie. Nieruchomość ma powierzchnię 1263 mkw. i graniczy z Centrum Kultury Japońskiej: od wschodu – szkoła języka japońskiego i ogród japoński, od południa – Muzeum Sztuk Wschodu.

Z okien budynku rozciągają się widoki na najpiękniejsze miejsca Krakowa: Zamek Królewski na Wawelu, Kościół na Skałce, Kopiec Kościuszki, bulwary wiślane. Jednocześnie bliskość Centrum Konferencyjnego, gwarantuje strategiczną pozycję inwestycyjną.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych