PARTNER PORTALU

Rezydencja Warszawska pochwali się zielonym dachem

LW Development zaprasza 14 i 15 maja na dni otwarte Rezydencji Warszawskiej w Piastowie. Atrakcją będzie prezentacja gotowego zielonego dachu w sekcjach C i D. Budowa inwestycji ma się zakończyć w czerwcu 2016 r.

Autor: HouseMarket.pl 05 maja 2016 14:39

Podczas dni otwartych deweloper będzie prezentował mieszkania w gotowych skrzydłach D i C oraz w skrzydłach B i E. Można będzie zobaczyć mieszkania na wszystkich kondygnacjach, gotową klatkę schodową wraz z działającymi windami. Nowością będzie prezentacja gotowego zielonego dachu w sekcjach C i D a także garażu podziemnego.

Rezydencja Warszawska, której budowa ma się zakończyć w czerwcu 2016 roku powstaje w ścisłym centrum Piastowa. Składać się będzie z trzech skrzydeł o wysokości pięciu kondygnacji, przykrytych mansardowym dachem, tworzących kształt zbliżony do trójkąta równobocznego. W budynku zaprojektowano lokale mieszkalne o powierzchni od 23 mkw. do prawie 80 mkw.

Parter budynku przeznaczony jest pod nieuciążliwe funkcje usługowe i handlowe. Wejścia do powierzchni usługowych przewidziano od strony ulicy Warszawskiej i od strony Al. Tysiąclecia, jak również z wewnętrznego pasażu, do którego prowadzić będą trzy otwarte wejścia.

Pasaż będzie doświetlony światłem naturalnym poprzez szklaną piramidę umieszczoną na patio poziomu +1. Zarówno na promenadzie zewnętrznej od strony ulicy Warszawskiej, jak i w pasażu będą możliwe ogródki dla restauracji i kawiarni.

Wejścia do mieszkalnej części budynku znajdą się w pięciu klatkach schodowych: dwóch od strony al. Tysiąclecia, dwóch od ulicy Bohaterów Wolności oraz jednej od strony ulicy Warszawskiej. Garaż podziemny dla mieszkańców zaprojektowano na poziomie -1. Na każdej kondygnacji znalazło się miejsce dla komórek lokatorskich.

Klatki schodowe wyposażone będą w windy jeżdżące od poziomu garażu na każdą kondygnację. Zarówno na patio budynku jak i na dachach zaplanowane są zielone tarasy. Przy czym na dachu znajdą się miejsca do wypoczynku oraz aktywności na powietrzu dostępne dla wszystkich mieszkańców. W obiekcie będą zamontowane wideofony a także kamery do monitoringu umożliwiające sprawną pracę ochrony.

- Ze względu na centralną lokalizację w mieście i wręcz idealną komunikację z centrum Warszawy zarówno Szybką Koleją Miejską jak i samochodem poprzez Aleje Jerozolimskie oraz Południową obwodnicę Warszawy jest to również wymarzona oferta dla osób poszukujących mieszkań w celach inwestycyjnych – uważa Leszek Paczyński, prezes LW Dewelopment.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych