PARTNER PORTALU

Rezydencja Warszawska wkracza w kolejny etap budowy

Rezydencja Warszawska w Piastowie pnie się w górę. W luksusowym budynku zaprojektowano mieszkania o powierzchni od 23 do prawie 80 mkw. oraz ogrody na dachu.

Autor: HouseMarket.pl 13 lipca 2015 14:31

Wznoszony przez LW Development w Piastowie przy ul. Warszawskiej 43 budynek mieszkalny Rezydencja Warszawska wkracza w kolejny etap budowy po osiągnięciu półmetka. Z tej okazji dla obecnych oraz potencjalnych klientów zorganizowano w dniach 18-19 lipca dni otwarte, podczas których będzie można oglądać patio oraz cztery mieszkania przygotowane w stanie deweloperskim – takim, w jakim będą nabywane (pomalowane na biało, z drzwiami, parapetami, osprzętem elektrycznym itp.).

Wspomniane patio docelowo będzie jedną z zielonych części budynku. Rezydencja Warszawska składać się będzie z trzech skrzydeł o wysokości pięciu kondygnacji, przykrytych mansardowym dachem, tworzących kształt zbliżony do trójkąta równobocznego. W budynku zaprojektowano lokale mieszkalne o powierzchni od 23 do prawie 80 mkw.

- Z uwagi na swój charakter i lokalizację nasza inwestycja budzi ogromne zainteresowanie mieszkańców miasta. Stąd może nieco przedwcześnie, ale jednak zdecydowaliśmy się na organizację w lipcu dni otwartych. Klienci są bardzo zainteresowani obejrzeniem budynku już teraz, choć jest on w stanie nie wykończonym. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby luksusowy budynek, który powstaje w centrum Piastowa, stanowił wizytówkę miasta ze względu na swoją estetykę, funkcjonalność i nowoczesność. Zważywszy jego bardzo wysoki standard chcieliśmy także, aby był w najwyższym stopniu atrakcyjny z powodu ceny mieszkań kształtujących się średnio na poziomie ok. 5,9 tys. zł, w promocji zaś od 5,5 tys. zł/mkw. – mówi Leszek Paczyński, prezes LW Development. - Obiekt ten stanowi budynek klasy A o najwyższych parametrach technologicznych wraz z zielonymi dachami dostępnymi dla wszystkich mieszkańców. Do każdego mieszkania doprowadzony jest internet o przepływności 300 Mb/s. Światłowód umożliwi zastosowanie rozwiązań typu smart home. W obiekcie będą zamontowane wideofony, a także kamery do monitoringu umożliwiające sprawną pracę ochrony.

Budynek w znacznej mierze zapewni jego mieszkańcom swoistą samowystarczalność. Na parterze – na powierzchni 3,3 tys. mkw. – znajdą się nieuciążliwe funkcje usługowe i handlowe. Zaprojektowano tam powierzchnie dla supermarketu, drogerii samoobsługowej, restauracji, kawiarni, banku, gabinetu lekarskiego, klubu fitness i innych usług. Wejścia do lokali usługowych przewidziano od strony ulicy Warszawskiej i od strony Al. Tysiąclecia, jak również z wewnętrznego pasażu, do którego prowadzić będą trzy otwarte wejścia. Pasaż będzie doświetlony światłem naturalnym poprzez szklaną piramidę umieszczoną na patio poziomu +1.

Garaż podziemny dla mieszkańców zaprojektowano na poziomie -1. Na każdej kondygnacji będą komórki lokatorskie. Klatki schodowe wyposażone będą w windy jeżdżące od poziomu garażu na każdą kondygnację.

Zakończenie I etapu planowane jest na III kwartał 2015 roku, natomiast całej inwestycji na II kwartał roku 2016. Generalnym wykonawcą budynku jest firma Ferryman.

 

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych