PARTNER PORTALU

Rezydencja Warszawska wkracza w kolejny etap budowy

Rezydencja Warszawska w Piastowie pnie się w górę. W luksusowym budynku zaprojektowano mieszkania o powierzchni od 23 do prawie 80 mkw. oraz ogrody na dachu.

Autor: HouseMarket.pl 13 lipca 2015 14:31

Wznoszony przez LW Development w Piastowie przy ul. Warszawskiej 43 budynek mieszkalny Rezydencja Warszawska wkracza w kolejny etap budowy po osiągnięciu półmetka. Z tej okazji dla obecnych oraz potencjalnych klientów zorganizowano w dniach 18-19 lipca dni otwarte, podczas których będzie można oglądać patio oraz cztery mieszkania przygotowane w stanie deweloperskim – takim, w jakim będą nabywane (pomalowane na biało, z drzwiami, parapetami, osprzętem elektrycznym itp.).

Wspomniane patio docelowo będzie jedną z zielonych części budynku. Rezydencja Warszawska składać się będzie z trzech skrzydeł o wysokości pięciu kondygnacji, przykrytych mansardowym dachem, tworzących kształt zbliżony do trójkąta równobocznego. W budynku zaprojektowano lokale mieszkalne o powierzchni od 23 do prawie 80 mkw.

- Z uwagi na swój charakter i lokalizację nasza inwestycja budzi ogromne zainteresowanie mieszkańców miasta. Stąd może nieco przedwcześnie, ale jednak zdecydowaliśmy się na organizację w lipcu dni otwartych. Klienci są bardzo zainteresowani obejrzeniem budynku już teraz, choć jest on w stanie nie wykończonym. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby luksusowy budynek, który powstaje w centrum Piastowa, stanowił wizytówkę miasta ze względu na swoją estetykę, funkcjonalność i nowoczesność. Zważywszy jego bardzo wysoki standard chcieliśmy także, aby był w najwyższym stopniu atrakcyjny z powodu ceny mieszkań kształtujących się średnio na poziomie ok. 5,9 tys. zł, w promocji zaś od 5,5 tys. zł/mkw. – mówi Leszek Paczyński, prezes LW Development. - Obiekt ten stanowi budynek klasy A o najwyższych parametrach technologicznych wraz z zielonymi dachami dostępnymi dla wszystkich mieszkańców. Do każdego mieszkania doprowadzony jest internet o przepływności 300 Mb/s. Światłowód umożliwi zastosowanie rozwiązań typu smart home. W obiekcie będą zamontowane wideofony, a także kamery do monitoringu umożliwiające sprawną pracę ochrony.

Budynek w znacznej mierze zapewni jego mieszkańcom swoistą samowystarczalność. Na parterze – na powierzchni 3,3 tys. mkw. – znajdą się nieuciążliwe funkcje usługowe i handlowe. Zaprojektowano tam powierzchnie dla supermarketu, drogerii samoobsługowej, restauracji, kawiarni, banku, gabinetu lekarskiego, klubu fitness i innych usług. Wejścia do lokali usługowych przewidziano od strony ulicy Warszawskiej i od strony Al. Tysiąclecia, jak również z wewnętrznego pasażu, do którego prowadzić będą trzy otwarte wejścia. Pasaż będzie doświetlony światłem naturalnym poprzez szklaną piramidę umieszczoną na patio poziomu +1.

Garaż podziemny dla mieszkańców zaprojektowano na poziomie -1. Na każdej kondygnacji będą komórki lokatorskie. Klatki schodowe wyposażone będą w windy jeżdżące od poziomu garażu na każdą kondygnację.

Zakończenie I etapu planowane jest na III kwartał 2015 roku, natomiast całej inwestycji na II kwartał roku 2016. Generalnym wykonawcą budynku jest firma Ferryman.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych