PARTNER PORTALU

Robyg buduje miasteczko na warszawskim Bemowie

Robyg wprowadza do sprzedaży kolejne etapy inwestycji Young City. Całe miasteczko obejmie łącznie nawet 3 tys. mieszkań.

Autor: HouseMarket.pl 03 lipca 2015 13:42

W ramach 7 i 9 etapu na rynek trafiły kolejne budynki z 287 lokalami. W miasteczku Young City 600 lokali już zostało oddanych do użytkowania i mieszka w nich ok. 3000 osób, a 500 mieszkań jest w budowie.

- Robyg, zgodnie z założoną strategią, systematycznie uzupełnia bank ziemi w Warszawie i Gdańsku oraz nieustannie wzbogaca ofertę dostępnych lokali. Kolejne inwestycje planowane są także na Bemowie, o czym świadczy podpisanie umowy przedwstępnej nabycia trzech działek o łącznej powierzchni ponad 81 tys. mkw., które pozwolą na wybudowanie ok. 1650 lokali mieszkalnych i komercyjnych. Należy podkreślić, że – po rozszerzeniu banku ziemi na Bemowie – w ramach miasteczka Young City powstanie kompleks liczący około 3 tys. lokali – powiedział Oscar Kazanelson, przewodniczący rady nadzorczej Robyga.

Young City jest nowoczesnym kompleksem mieszkaniowym zlokalizowanym w bardzo bliskiej odległości od planowanej nowej stacji metra na warszawskim Bemowie. W ramach projektu powstanie łącznie około 3 tys. lokali o metrażach od ok. 30 mkw. do ok. 93 mkw. Projekt obejmuje tereny zielone, place zabaw, lokale handlowe, a także inne udogodnienia. Dodatkowo deweloper objął inwestycję dostępem do Wi-Fi.

Wszystkie etapy w miasteczku, które wprowadzono już do sprzedaży, uzyskały pozwolenie na budowę. Mieszkania w inwestycjach oferowane są w standardzie "inteligentny dom". Rozpoczęcie siódmego i dziewiątego etapu inwestycji przewidziane jest na lipiec 2015, a zakończenie na październik 2016. 

Robyg zaprasza na dni otwarte we wszystkich warszawskich biurach sprzedaży, które odbędą się już w najbliższy weekend – 4 i 5 lipca. W programie spotkania z architektami i doradcami kredytowymi przewidziane jest przedstawienie planu rozbudowy Miasteczka Robyg Young City oraz liczne promocje związane z wprowadzeniem do sprzedaży IX i VII etapu osiedla Young City.

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych