PARTNER PORTALU

Robyg otwiera drzwi warszawskich mieszkań

Warszawska oferta Robyg to ponad 2 200 mieszkań w ośmiu inwestycjach na terenie pięciu dzielnic. Do nabycia są lokale od 30 do 140 mkw. W najbliższy weekend – 11 i 12 lutego grupa zaprasza na dni otwarte. Będzie można kupić mieszkanie już za 155 tys. zł.

Autor: HouseMarket.pl 10 lutego 2017 13:23

Robyg wyposaża wszystkie lokale w nowoczesny system Smart House w standardzie, który gwarantuje niezwykły komfort oraz bezpieczeństwo. Dodatkowo – w wybranych projektach – znajdują się mieszkania kwalifikujące się do programu MdM.

Dni otwarte odbędą się 11 i 12 lutego w godzinach 10.00-15.00 w biurach sprzedaży grupy na Bemowie, Woli, Mokotowie, w Wilanowie i w Ursusie. W trakcie wydarzenia będzie można skorzystać z porad doradców kredytowych oraz architektów wnętrz, a na odwiedzających dodatkowo czekać będzie słodki poczęstunek.

Inwestycje dewelopera powstają m. in. na Bemowie, Woli, Mokotowie, w Wilanowie i w Ursusie. Są to doskonale skomunikowane dzielnice, na terenie których jest wiele parków oraz obiektów sportowych i rekreacyjnych. Zieleń jest istotnym elementem we wszystkich projektach Robyga – zarówno ta w otoczeniu inwestycji, jak i na ich terenie.

Doskonałym przykładem osiedla, którego znaczną część stanowi roślinność jest Green Mokotów. W ramach projektu dostępnych jest 110 mieszkań – o metrażach od 33 do 105 mkw. – a ich ceny zaczynają się już od 7 tys. zł za mkw. Kupujący mają również do wyboru ok. 30 lokali w wersji premium, które powstają w trzecim etapie inwestycji. Docelowo Green Mokotów będzie składać się z około 820 lokali w ośmiu etapach.

- Wiemy, że przy wyborze mieszkania istotną kwestią jest komfort i bezpieczeństwo, dlatego – jako jedyny deweloper w kraju – za darmo oferujemy nowoczesną technologię Smart House. Dzięki temu rozwiązaniu za pomocą urządzenia mobilnego można kontrolować domową elektronikę i przygotować dom na nasz powrót, na przykład odpowiednio wcześniej ustawiając preferowaną temperaturę – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży Robyga w Warszawie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych